Błędy w FM 2008 ( wersja angielska )

 mikeuchman Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.10.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2007, 01:38    Pytanie
Grając w FM 08 a beta patchem zauważyłem ze nie poprawiono niektórych błędów nawiasem mowiac bardzo denerwujacych. Chodzi o podsumowanie meczu. Zdarzylo mi sie ze kluczowym zawodnikiem opisanym w samych superlatywach byl Kaka grający 35 sekund i nie bedacy w tym czasie przy pilce !!!!!!! Komentarze nie maja odzwierciedlenia w rzeczywistosci no i dalej nie ma presingu.... mam nadzieje ze wyeliminuja to poprzez nastepnego patcha... Pierwsszy post wiec prosze o wyrozumialosc :p

 fred Młody aktywista

Postów: 244
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2007 01:51    #1
To tylko wersja demonstracyjna nie ma co sobie psuć krwi. już niedługo ujrzysz nowego FM-a bez bugów.

 Kerry Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1601
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2007 02:02    #2
Wiem, że pierwszy post jednak zasady to zasady. Sufler jest od tego, aby zadawać pytania, oczywiście związane z grą, na które nie znamy odpowiedzi. W Twoim poście jednak nie zauważyłem żadnego problemu, baa sam sobie odpowiedziałeś...

 Wolfe Tone Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.10.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2007 03:40    #3
@ fred
"To tylko wersja demonstracyjna nie ma co sobie psuć krwi. już niedługo ujrzysz nowego FM-a bez bugów."
A co to? Agent SI?!
Jak nadejdzie dzien kiedy zakupie FM bez bugow (razacych) to sie oglosze swietym, a to jest naprawde niemozliwe.
Usuncie klapki z oczu i dojdzcie do wniosku, ze chociaz to jest pewnie najlepsza gra na swiecie to rowniez, jest to najbardziej zabugowana gra na swiecie!!

 delron Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.11.2006
Skąd: Elbląg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2007 11:09    #4
"jest to najbardziej zabugowana gra na swiecie" to chyba jakiś żart z twojej strony ;]

Ja bym powiedział, że FM ma tak rozbudowaną społeczność graczy, którzy wyłapują wszystkie błędy (mniejsze i duże), że można tak pomyśleć. Ale to świadczy o tym tylko ile osób gra w FMa i jak każdy na forum SI "wyskoczy" z jakimś bugiem to może się wydawać, że jest ich dużo.

Ale co wtedy powiedzieć o grach słabych np. budżetówkach, w które mało kto gra, a są kaszaniaste :)

 mikeuchman Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.10.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2007 12:18    #5
Akurat nie chodzilo mi o wersje demo tylko pełna wersje ... od razu uprzedzam pytanie i mowie ze mieszkam w Blackburn ;] wiec nie ma mowy o piracie.... Bagow znalazlem sporo ale i tak bede siedzial nad nia miesiacami :)

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution