GKS Katowice

daniel k-ce Proletariat

0
26.09.2007, 20:06    Pytanie
pewnie było... ale nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. co muszę zrobić aby w FM2006 w bazie danych znalazł się GKS Katowice?? co i skąd muszę ściągnąć? jak tak to co i skąd? a może jakiś inny myk jest??

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.09.2007 20:08    #1
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

daniel k-ce Proletariat

0
26.09.2007 20:13    #2
wiem jest jeden temat szukałem. widze, że Ty tyllko taki cwaniak jesteś i tak naprawdę nikomu rzeczowo nie odp na zadane pytanie...
a poza tym w tamtym temacie jest jak zamienić GieKSę z zespołem drugo ligowym...

Post pomocny

daniel k-ce Proletariat

0
26.09.2007 20:52    #3
to może zapytam inaczej: czy update z tej stronki dodaje GieKSe do bazy danych gry? ;> :)

Post pomocny

 Bartez Przodownik pracy

Postów: 1217
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Sucha Beskidzka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.09.2007 21:24    #4
Najprościej będzie jeśli na jakiejś drużynie, którą można wybrać, zrobiesz Gieksę. Wiesz, zmienisz nazwę, ustawisz stadion na jakim gra itd. No i w historii rozgrywek zmienisz, w tych latach w których zdobywała Puchar Polski lub była wicemistrzem. Wg to najlepsza metoda, i chyba jedyna, przynajmniej ja tak robiłem.

Post pomocny

daniel k-ce Proletariat

0
26.09.2007 21:27    #5
Problem rozwiązany. Bartez nic nie trzeba było zmieniać ;) wystarczy ściągnąć update z tej strony wtedy masz GieKSe i wiele innych klubów. temat można zamknąć :)

Post pomocny

 Bartez Przodownik pracy

Postów: 1217
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Sucha Beskidzka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.09.2007 21:43    #6
No skoro Update rozwiązuje problem to ok....

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.