Gra oszukuje?

daniel k-ce Proletariat

0
15.09.2007, 18:56    Pytanie
hmmm stało się coś co mnie baaardzo zirytowało! Mianowicie:
gram sobie Zagłębiem Lubin już 3 sezon. Gram w finale Pucharu Polski z Wisłą Kraków. Wygrałem na wyjeździe 1 - 0 u siebie niestety 1 - 2... A reguła jest taka, że w przypadku remisu są karne. Więc ustawiłem zawodników (najlepszych strzelaczy) aby wykonywali karne. I... wygrałem 3 - 2 w karnych, wszyscy na boisku happy itd. Więc klikam kontynuuj a tu pojawia się napis: Wisła wygrywa w karnych 2 - 3... co ciekawe patrzę na mecz: a tu zmieniono kolejność strzelania... (w sensie piłkarzy): link:
http://img20(...)rjo1.png
Więc Wisła zaczynała strzelanie:
Al-Naufali trafił potem ja:
Tarasenka trafił!!! a w screenie widać, że nie...
Wisła: Georgiev trafił
ja: i w tym momencie strzelał Baca i nie trafił...
Wisła: Jankowski obok...
ja: Kuzmanovic trafił!!

 il Genio Młody aktywista

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.04.2007
Skąd: Parysów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.09.2007 08:50    #20
nic nie przebije mojej sytuacji, gdy w ostatniej sekundzie przy wyniku 1-1 z PSV w FM 06 jeszcze Cambiasso strzela do pustej bramki, piłka sie toczy, toczy gdy jest na linii sędzia kończy mecz wynik 1-1... po chwili piłka wpada do siatki :/ ja odpadam w 1/2 LM.... to jest pech no nie?

Post pomocny

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.09.2007 08:58    #21
fajnie gdybys miał screena albo nagrany mecz bo to byłoby dobre do śmiechu warte

Post pomocny

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.