Skin a logopacki i facepacki

daniel k-ce Proletariat

0
06.09.2007, 20:22    Pytanie
czy wie ktoś dlaczego logopacki i facepacki działają mi tylko pod skórką Chelsea FC, którą ściągłem z tej strony a pod innymi które były już w grze nie działają (metallic, capucino)?
a przy okazji - jest możliwość aby w skinie Chelsea były polskie litery??

 Troll13 Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.05.2007
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2007 20:23    #1
Wyłącz buforowanie skórki, może pomoże, a jeśli chodzi o polskie litery to może inną czcionkę sobie ściągnij.

Użytkownik uznał post za pomocny | Anuluj

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2007 20:25    #2
Wyłącz cache skórki i ją przeładuj.
D:FOOTBALL MANAGER 2007datagraphicspictures - wszystko wklejasz do odpowiednich folderów. A nie do folderów ze skórkami.

Post pomocny

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

daniel k-ce Proletariat

0
06.09.2007 20:30    #3
cache skórki należy wyłączyć? gdzieś czytałem, że ma być włączone... a logopacki etc wkleiłem do dobrych folderów - przecież pod Chelsea skinem działają fotki etc. a co rozumiesz przez buforowanie skórki?? w fm 2006 nie ma takiej opcji! gram w FM 2006!!

Post pomocny

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2007 20:31    #4
buforowanie=cache.

Użytkownik uznał post za pomocny | Anuluj

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

daniel k-ce Proletariat

0
06.09.2007 20:38    #5
nie znam angielskiego (w szkole niestety tylko francuski i niemiecki)

wielkie dzięki pucek!! zadziałało!! normalnie kocham Cie za to :P joke - nie bierz tego do siebie :P

Post pomocny

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2007 20:42    #6
Lubię jak ludzie się cieszą.Cieszę się, że mogłem pomóc.Z tą miłością to nie jestem homoseksualistą :).Więc sorry ;)

Post pomocny

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

daniel k-ce Proletariat

0
06.09.2007 23:26    #7
ja też nie :) ale poprostu mi pomogłeś na czym od dawna bardzo mi zależało ;) dziękówa i pozdro

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.