drużyna z potencjałem, a nie wielki wyjadacz

czyzyK Proletariat

0
04.12.2005, 14:12    Pytanie
Szukam dobrej, może być przeciętnej drużyny do poprowadzenia w FM2006. PLZ pomóżcie, bo ja sam nic nie znajdę.. z góry dzieki xD

Wilhelm Proletariat

0
04.12.2005 14:27    #1
ciekawe pytanie...moze pograc za ciebie;)
A wracajac do tematu ciekawej druzyny, to sa to druzyny z 1 ligi tureckiej, gdzie Besiktas, Trabzonspor( z M.Szymkowiakiem) czy Galatasaray to druzyny z tradycjami, stabilnymi finansami i ambicjami. Dobre w lidze a menadzerowi zostawiaja sporo wyobrazni w europejskich pucharach. No i maja wielkiego rywala Fenerbahce, ktory z pewnoscia latwo nie odda mistrza Turcji

Post pomocny

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2005 14:28    #2
A jak chcesz slabsza druzyne poprowadzic to zapraszam tu http://llmaddicted.com/LOLA.html

Post pomocny

czyzyK Proletariat

0
04.12.2005 14:29    #3
nie dzieki Cracovii nie lubie :D no wiesz.. kasy tak zeby starczylo na jakies 2-3 tanie talenty liga obojetna.. xD wiem ze druzyn jest duzo i w tym problem! ;P

Post pomocny

Wilhelm Proletariat

0
04.12.2005 14:40    #4
jest tez ciekawa liga szkocka, z dobrymi zespolami Hibernain, Hearts...
Walka o kazdy punkt, dobre finanse, starczy na kilka talentow...

Post pomocny

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2005 14:42    #5
Polecam Czechy, tutaj masz wybór jeśli chcesz powalczyć o puchary europejskie to jakiś Banik Ostrava, a jeśli chcesz się skupić na lidze to Sigma Olomunec :)

Post pomocny

myspace.com/marneszanse

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2005 14:46    #6
Gralem raz w Brazylii, tez fajna zabawa. Duzo meczow sie gra ;>

Post pomocny

czyzyK Proletariat

0
04.12.2005 14:46    #7
dzieki Wilhelm ;D sprobuje zagrac ... Aberdeen x))) a jeszcze sie podliże: mam oryginalnego fma :D i jeszcze jedno: to ze zalozylem taki temat nie upowaznia do traktowania mnie jak n00ba.. w fmy i cmy gram od 4 lat.. poprostu wszystko czym gralem juz misie znudziło: od QPR, Jagiellonii Bialystok, przez Porto i Chartlon az do Barcy Chelsea Liverpoolu.. i innych.. ale dzieki ;))

Post pomocny

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2005 14:54    #8
Wiemy coś o tym, czasem się włącza FM i się głowi pół godziny kim by tu zagrać :D Ja na szczęście teraz nie mam takiego problemu, mam aż za dużo drużyn którymi mógłbym zagrać, ale niestety za mało czasu :(

Post pomocny

myspace.com/marneszanse

Wilhelm Proletariat

0
04.12.2005 19:05    #9
czyzyK- nie to mialem na mysli, ale pszepraszam skoro urazilem twoja dume, nie to bylo moim zamiarem by cie obrazic.
Pozdrawiam i zycze powodzenia w lidze szkockiej

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution