Czy status ligi ulega zmianie?

 urden Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2007, 14:42    Pytanie
Witam!
Czy status ligi (siła ligi) ulega zmianie w trakcie rozgrywania kolejnych sezonów? Np. grając non stop polskimi klubami i osiągając nimi sukcesy w Europie można się liczyć z tym, że siła naszej ligi wzrośnie? A co za tym idzie będą lepsi piłkarze chcieli w niej grać? Mam nadzieję, że to nie jest moje pobożne życzenie.... :-)

 Quaresmafan Partyzant

Postów: 109
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.02.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2007 14:47    #1
według mnie powinno raczej tak byc
np. DB przyszedł do LA Galaxy i od razu poziom ligi wzrósł ;]

 kyczy7 Przodownik pracy

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Osiecza
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2007 15:17    #2
nom ale wiesz Quaresmafan tak jest na "realu" a w grze to raczej dokładnego odwzorowania nie ma :) MLS to jest taka liga " dziadków " którzy juz duuuuuuuuużo osiągneli i teraz jada na podbój Holwoody :) ... a wiec w grze to raczej tak nie dokońca to odpowiada rzeczywistości lecz przyznam ze jak wygrywasz i osiagasz sukcesy nom to wiadomo ze co raz to lepsi gracze przechodza do Twojej ekipy ale do TWOJEJ !!! A do ligi przechodzic bede lepsi ( mam tu na mysli inne kluby ) jeżeli oni tez beda cos tam osiagac --> xD

 Madritista Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.07.2007
Skąd: Augustów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2007 15:38    #3
Ja kiedyś dobrze grałem Wisła Kraków w lidze mistrzów i inne polskie zespoły wygrały nawet 2 razy na około 10 sezonów puchar uefa.Po tym zauważyłe że polskie kluby zatrudniały z wolnych transferów raczej młodych graczy z lig zagranicznych(np. Francja), więc może coś w tym jest

 Brachu Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2007
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.08.2008 09:23    #4
@Madritista

miałeś włączoną tylko ligę polską. Bo jeżeli tak, to nie jest dziwne, że polskie kluby osiągały taki sukcesy.

Reputacja ligi rośnie bardzo wolno i jest raczej niezauważalna.
Maryniowy Okrąg Wzajemnej Adoracji - MOWA

 M8_PL Sumienie Narodu

Postów: 1258
Grupa: Ekspert
Dołączył: 13.05.2006
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.08.2008 09:33    #5
Żeby piłkarze przychodzili musiałby się zmieniac status kraju - Polski - z Rozwijającego na Rozwinięty. A niestety się nie zmieniia...

"Każdy musi w coś wierzyć. Ja wierzę, że strzelę sobie kolejne piwko."

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.