budzet transferowy

 orzesszek Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.07.2006
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.07.2007, 12:58    Pytanie
mam taki oto problem:

gdy sprzedaje zawodnika, pieniadze ktore za niego otrzymuje doliczaja sie do budzetu transferowego ale do ogolnego stanu konta juz nie. potem gdy kogos kupuje kasa oczywiscie odlicza sie od budzetu na transfery ale od ogolnego tez. i w ten sposob majac np. mam budzet ogolny 100mln i na transfery 50mln sprzedaje kogos za 30 i wtedy mam 100mln i 80mln, potem kupuje za te 80 i mi spada ogolny do 20mln.
przy czym ta sytuacja ma miejsce tylko przy jakis wyzszych kwotach jak sprzedaje po 10-15mln to dodaje sie do tego ogolnego tez :)
za bardzo mi to nigdy nie przeszkadzalo bo pieniedzy mialem duzo, ale jakos nie daje mi to spokoju.
pewnie nie da sie tego wyeliminowac ale napiszcie co o tym sadzicie.

 kacpergawlo Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 796
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.07.2007 13:16    #1
To jest bug, raczej go nie wyelimuinujesz, ale masz duzo kasy to sie tym nie martw. Jak bardzo ci to przeszkadza zacznij od nowa raczej wtedy tego nie bedzie.

 kacpergawlo Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 796
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.07.2007 13:16    #2
To jest bug, raczej go nie wyelimuinujesz, ale masz duzo kasy to sie tym nie martw. Jak bardzo ci to przeszkadza zacznij od nowa raczej wtedy tego nie bedzie.

 eaters Młody aktywista

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.01.2007
Skąd: Grudziadz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.07.2007 15:10    #3
To nie bug. Po prostu klub planuje przychody na przyszły sezon i może podjąć decyzje o ustaleniu budzetu na poziomie wyzszym niż stan konta. Podobna sytuacja ma miejsce gdy sprzedajesz zawodnika na raty. Cała kwota jest doliczana do budżetu transferowego mimo że pieniądze wpływaja na konto później

 aberdeen Młody aktywista

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.04.2007
Skąd: Chartres
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.07.2007 17:45    #4
To nie bug, tylko ułatwienie. Kasa odejmuje się(lub dodaje) tylko z budżetu transferowego po to żebyś wiedział ile masz jeszcze do wydania. Dzieje się tak w momencie gdy kupujesz jakiegoś gracza poza okienkiem transferowym. Natomiast kiedy już do transferu to wtedy automatycznie dopisuje lub odpisuje ci się kasa do budżetu ogólnego.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.