Dusigrosze z zarządu

 irku Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.04.2006
Skąd: Hrubieszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.07.2007, 17:30    Pytanie
Mam 2010 r Odrą Opole.Mam 70 milionów na plusie ,byłem w półfinale pucharu UFFA i w 1/8 LM.A mam stadion na 5 tys, miejsc w tym 2500 stojących.Co jakis czas proszę zarząd żeby mi rozbudowali stadion a oni nic.Co robić???

 Trolek Partyzant

Postów: 93
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.04.2007
Skąd: Radom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.07.2007 23:31    #10
ja jak postawiłem zarzadowi ultimatum to powiedzieli ze maja nadzieje ze to był chwilowy wybryk z mojej strony i traktuja to z przymruzeniem oka bo wiele zrobilem dla klubu cos w tym stylu

 RAFIKO Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.07.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.07.2007 08:33    #11
jeszcze NIGDY mi sie nie zdarzylo zeby zarzad przestaszyl sie ultimatum. zawsze wywalaja...

 cichy90 Partyzant

Postów: 203
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.06.2007
Skąd: Tibilisi
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.07.2007 10:10    #12
jak grlm lechem to zarzad zgodzil sie podnies budżet transferowy do 17 mln rozbudowac baze treningowa ale nie zgodzil sie na rozbudowanie stadionu a gdy postawilem ultimatum oglosil ze w najblizszym czasie rozpocznie budowe nowego stadionu

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.