Problem ze strzeleniem gola

 raca Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.06.2007
Skąd: bruksela
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.06.2007, 14:29    Pytanie
Witam, od jakiegoś czasu mam ciągle ten sam problem, moi zawodnicy mają 100 akcji a może w 20 padnie bramka .. Grałem kilkoma ekipami i nie zawsze tak jest, teraz grałem Realem Madrid i to samo, nikogo na atak nie kupowałem, jedynie na lewą pomoc kupiłem Srna a reszta na ataku to Raul, Robinho i Ronaldo tzn. zazwyczaj gram 2 atakującymi (wybieram 2/3 co podałem) ale ciągle to samo, akcje dobre mają itp. ale nie mogą strzelić bramki .. :/ Próbowałem wiele ustawień - nic, dałem im treningi na strzały itp. - nic, taktyki - nic .. ciągle to samo .. Wiecie w czym tkwi problem ? Bo to naprawdę zaczyna się robić denerwujące .. :(

 potteromaniak Młody aktywista

Postów: 347
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2006
Skąd: Częstochowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.06.2007 14:33    #1
Taki jest urok pilki noznej i FM'a. Niestety ale chyba nic nie mozna na to poradzic. Mozesz sprobowac kupic jakiegos dobrego napadziora, z wysokim wykanczaniem, gra glowa, i innymi waznymi atrybutami dla napastnika (rownie wazne co techniczne, sa psychiczne). No i mozesz tez kupic dobrego, kreatywnego rozgrywajacego z wysokim wskaznikiem podan, chociaz napisales ze akcji ci nie brak.

 jaqb Partyzant

Postów: 232
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2006
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.06.2007 14:37    #2
musisz "zadac" napadziorom taki trning, zeby poprawili opanowanie i wykanczanie akcji

 jaqb Partyzant

Postów: 232
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2006
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.06.2007 14:41    #3
mozesz ich rowniez zmotywowac (oczekuje wygranej wierze w twoje umiejętności) w zaleznosci od rodzaju ich charakteru. W kontrakcie wieksza premia za gole (lub mniejsza, niektorzy zarobia za duzo po np. 5 bramkach w sezonie i osiada na laurach)

 Sebexxx Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.05.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.06.2007 14:43    #4
Miałem coś podobnego w ŁKS Łomża w poprzednim sezonie grałem i mój najlepszy strzelec miał 9 goli a w nowym jestem po 2 meczach rundy wiosennej i najlepszy ma 10 a drugi i trzeci po 6. Też do końca nie wiem czym to jest spowodowane ale chyba zależy to od napastników i ich aktualnej formy bo często nie wykorzystują sytuacji sam na sam a walą gole z niczego

 Kubuś92 Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.06.2007
Skąd: Saw
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.06.2007 15:11    #5
Dobrze napisał potteromaniak w 1 zdaniu. Skuteczność zależy od formy i szczęścia. Raca kup jakiś młodych "napadziorów" spragnionych sukcesów bo ronaldo i raulowi juz się może nie chcieć wygrywac. Radzę szukać w Brazylii :)

 raca Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.06.2007
Skąd: bruksela
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.06.2007 15:16    #6
Tak, ale niestety jest to głupie, że jak kiedyś grałem z kumplami w FM06, ja grałem Realem a kumple Barceloną i Juventusem, to mi Ronaldo chodził pięknie .. innym razem jak sam grałem, już chodził jak chodzi w rzeczywistości :) a teraz nic mu nie wychodzi, jak całej reszcie. Jakby gra losowała czy będzie dobrze grał, czy nie .. :P

 raca Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.06.2007
Skąd: bruksela
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.06.2007 15:24    #7
Szukałem w tych 'talentach' co daliście, później sprawdzę, teraz już mi sie nie chce tej gry włączać i znowu się złościć :P

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.