CM Rev Font Changer2

 wtzw Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.10.2005
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2005, 11:10    Pytanie
CM Rev Font Changer2.Przy zainstalowaniu tego programu i zapisaniu czczionki juz do gry mi nie wchodzi!Ludzie jak coś wydajecie to niech to bedzie w 100% sprawdzone!!!!!!!

 wtzw Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.10.2005
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2005 12:20    #1
Zrobiłem tak dokłanie jak w punckcie 2).I dalej nic.Przy uruchomieniu gry wogóle w nią nie wchodzi.Przez 1 sekunde pojawia sie czarny obraz i wychodzi mi z powrotem do windy.Skin do którego zainstalowałem czcionke to był Turnstyle 06.

 Rem-8 Wywrotowiec

Postów: 1416
Grupa: Moderator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Ożarów Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2005 13:41    #2
Prosimy na adres nadesłać nam plik config.xml oraz powiedzieć, jaką czcionkę próbujesz zainstalować.
Czy ten problem występuje na innych skinach?
Czy posiadasz oryginalną wersję gry?
Czy gra działa na patczu 6.0.1?

Odpowiedzi na te pytania pomogą nam rozwiązać problem.
Pozdrawiam.
"Hey kids rock and roll, nobody tells you where to go"

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.