Trudność gry

 bodi Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.12.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2005, 01:13    Pytanie
Ja mam takie pytanie a raczej prośbę. Czy wg was FM 2006 jest za trudny???? Chodzi mi tu o to że niby słabsze kluby są faworyzowane jak grają przeciwko tym mocnym. Ja nic specjalnie takiego nie zauważyłem. Owszem zdarzają się wpadki ze słabeuszami ale również wysokie zwycięstwa. Mi się to bardzo podoba gdyż dzisiejszy futbol jest bardzo wyrównany i każdy może wygrać. A co wy na to??????

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2005 01:26    #1
W mojej opinii stopien trudnosci gry jest w sam raz.

Kikos Proletariat

0
12.11.2005 08:17    #2
Widać że nowy fm 2006 stał się bardzo grywalny widać to po sposobie rozgrywania akcji przez piłkarzy widać wszystkie ich braki i nad czym trzeba jeszcze popracować panowie z SI spisali sie na medal.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.