Obywatestwo

Edziu Proletariat

0
12.09.2005, 16:26    Pytanie
Czy w grze CM 03-04 obcokrajowiec grający w polsce może przyjąć nasze obywatelstwo. Jak tak to po ilu sezonach się to zdarza ??

 gajeskg Partyzant

Postów: 77
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2005
Skąd: Czernikowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.09.2005 16:55    #1
Mi w polskiej lidze obcokrajowcy nasze obywatelstwo otrzymywali po 5 sezonach, a niektórzy nie przyjeli go do konca kariery

Post pomocny

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.09.2005 17:13    #2
Pewnie zalezy to od wartosci jakichs atrybutow. Ale jakich to nie wiem :)
Niemniej na pewno zdarza sie, ze obcokrajowiec dostaje obywatelstwo polskie. Pamietam, ze kiedys w reprezentacji Polski (na CM 03/04) mialem Nikole Mijajlovica :>

Post pomocny

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.09.2005 13:43    #3
Obecnie chyba nie jest mozliwe zeby naturalizowany zawodnik zagral w nowej reprezentacji. I w sumie dobrze, bo to co realne nie zawsze oznacza dobre. Ja osobiscie uwazam, ze reprezentacja to elita pilkarska narodu a nie mieszkancow. A narod to ludzie urodzeni w danym kraju, ewentualnie jako dziecko "przesiedleni" i zakorzenieni. Gosc naturalizowany poza kasa zadnych korzeni w nowym kraju miec nie moze (przyklad Olisadebe-niby zona Polka, ale slowa po polsku nie wypowie). Wiec jak dla mnie wszystko ok ;-). Jesli chodzi o przyjecie obywatelstwa w grze to mialem mase obcokrajowcow w skladzie i po 3-5 latach wiekszosc z nich miala juz polskie obywatelstwo. Obecnie mam sklad oparty w 90% na naturalizowanych obcokrajowcach (liga polska), glownie z Ameryki Pld. A gram dopiero 7 sezonow. Nie chce mi sie teraz liczyc, ale przez te kilka lat stworzylem co najmniej kilkunastu nowych polakow :-). Jesli zawodnik jest graczem podstawowym w ekipie, to obywatelstwo dostanie szybciej, a raczej bedzie mial chec je przyjac. Dobrze jest tez zaobserwowac jak szybko uczy sie naszego jezyka. Z pewnoscia ktos, kto dlugo sie adaptuje do nowego srodowiska i miesiacami uczy sie podstaw nowego jezyka bedzie bardzo dlugo zwlekal z podjeciem decyzji o przyjeciu nowego obywatelstwa.

Post pomocny

FC Kolnn -... Proletariat

0
29.07.2006 07:28    #4
pamietam jak poraz 1 gralem w managera to byl 03/04 w 2008 roku prowadzilem Polskie i i ukochana Wisle Krakow zaczalem patrzec po moich zawodnikach i patrze ze maja jeszcze obywatelstwa Polskie !! ka sie zaskoczylem i zaczalem powolywac ich do Kadry w roku 2012 kupilem sobie super napastnika ( David Tavberidze ) i bramkarza ( Eric M. ) Tavberidze gral super kilka razy krol strzelcow ekstraklasy potem dostal Polskie obywatelstwo i nie moglem go powolac bylem zalamany bo mial wystepy w rep. Gruzji potem Tavberidze przeszedl do Barcy a Eric M przeszedl do interu i bylem najlepszym bramkarzem swiata ( pochodzil z Majotty :D ) i kiedys jak gadalem z kumplem przez telefon przez przypadek usunalem sobie save myslalem ze sie zabije:D:D

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.