Strona

Talenty na CM Revolution

 Juve26 Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.06.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.10.2011 06:20    #421
Hej!Chciałem dodać nowy talent.Mam jednak jeden problem.Nie mam edytora.Gra jest jak najbardziej oryginalna.Zainalowałem ją po prostu na Steamie i coś się sknociło.Wszystko chodzi w porządku tylko nie ma tego edytora.Z plyty nie mogę bo mam coś z napędem i mi nie zaintaluje.Pojawiają się błędy.Może odezwiesz się na moje gg.Podałbym nazwisko tego gracza a Ty mi jego PA itd.Będę wdzięczny.9582294.A talent jest na prawdę nieamowity.Pewnie wielu go zna ale jeszcze nikt go nie wrzucił.Dodam,że zawodnik ma poniżej 20 lat,widziałem już jak gra na yt.To będzie bardzo dobry zwodnik,tak myślę.Pozdrawiam.

 Juve26 Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.06.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.10.2011 06:38    #422
Teraz tak sobie pomyślałem,że po moim określeniu "wielu go zna" ktoś mógłby pomyśleć,że chodzi mi o Neymara.Wszak byly próby dodania go do talentów.To inny gracz:-)Chodizło mi raczej o to,że pewnie niejeden go zna choć mógł wejść dopiero na ostatnim uakualnieniu.Atrybutów nie ma genialnych jak Neymar ale mimo wszystko bardzo imponujące.Tak też wygląda na żywo co nie jest regułą w świecie FM gdzie atrybuty często nie odzwieciedlają rzeczywistości.

 Kuros Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2012 19:37    #423
jakubek997
powiedz jaki sezon, jakich pozycji ci trzeba itp. bo tak co ci można powiedzieć

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.