dodanie talentów - w którym momencie

powrót Proletariat

0
15.10.2006, 19:06    Pytanie
odnalazłem już 34 talenty do fm 2007
i oto moie pytanie jeżeli fm 2007 wychodzi 20 października to jak wyśle je właśnie 20 to kiedy będą one dodane
wysłałbym już ale czekam na oryginał z polskim tłumaczeniem

 Barton Rzecznik Rządu

Postów: 239
Grupa: Moderator
Dołączył: 10.09.2004
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.10.2006 20:11    #10
Trzeba przyznać, że nie są to najbardziej rzetelne kryteria jakie widziałem. Inaczej patrzeć na cyfry, a inaczej oglądać zawodnika w akcji.

Post pomocny

 sebcio1 Młody aktywista

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.08.2006
Skąd: opoczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.10.2006 08:24    #11
no to w ten sposób zabijasz sens gry ja najwyżej przy pomaganiu sobie szukać talentów używam scout'a. no bo prubuje bawić się naprawde jak menager jakiegoś zespołu jest to trudne i czasochłonne znalezienie dobrych zawodników w jakiś państwach ale jak się samemu znajdzie a nie jak ktoś pomoże to jest o wiele większa frajda!!i dlatego zachęcam was do urzetelnienia sobie rozgrywek nie oszukując tylko jak faktycznie byście kierowali jakimś klubem!!

Post pomocny

 sefko1 Przodownik pracy

Postów: 1146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.10.2006 08:59    #12
Zawsze mi sie wydawało, że szukanie talentów polega na kupieniu jakiegoś gracza (najlepiej znalezionego przez samego Siebie lub Swoich scoutów), obserwowaniu go przez kilka sezonów i dopiero wtedy ocena jak jest dobry. A najlepiej jak klika osób go sprawdzi. Niestety czysta ocena PA i CA nie jest dla mnie do końca rzetelna. Przykład.
FM06 A.Napierała CA-99 PA-125. Węc chyba nie łapie się do talentów, a gościu wymiata.
Podobnie S.Kislyiak (Il Seluro) rózwnież PA niezbyt wielkie, ale gracz światowego formatu. Dla mnie to są prawdziwe talenty. Niezbyt duże PA a grają świetnie. Przeciez w Scoucie, każdy może znależć gracza z dużym PA. Ale to czy jest dobry oceni gra.

Post pomocny

powrót Proletariat

0
16.10.2006 14:23    #13
to mi nie zabija radości z gry bo sam wyszukuje talenty

Post pomocny

 sebcio1 Młody aktywista

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.08.2006
Skąd: opoczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.10.2006 15:08    #14
sory co to za wynalezienie talentu?? prawdziwy menager niema do dyspozycij fm scouta tylko swoich scautów i samego siebie!!

Post pomocny

powrót Proletariat

0
16.10.2006 15:20    #15
sebcio
ja robię tak że kupuję jakiegoś piłkarza
sprawdzam go i potem patrzę do fm scouta czy pilkarz mój się coś rozwinął albo czy się wogóle rozwinie
jeśli tak to super bo znalazłem talent
jeśli nie staram się go dobrze sprzedać

już tylko 4 dni

Post pomocny

powrót Proletariat

0
16.10.2006 15:27    #16
ale jak sam powiedziałeś menager ma swoich scautów i ja też mam którzy wyszukują piłkarzy ja ich potem kupuję czasem za śmieszną kasę i robie z nich gwiazdy

np.w na początku fm 2006 grałem getafe i potrzebowałem bramkarza
kupiłem a.silve (nie bylo go jeszcze w talentach) zająłem 2 miejsce w lidze a silve chciały kupić silne europejskie kluby np. real man utd chelsea
sprzedałem go za 20 mln do realu
nie grał on tam wogóle ze względu na casillasa
chciał odejść
wystawili go na sprzedaż
nie był potrzebny klubowi
kupiłem go spowrotem za 775 tys oiro
i go więcej nigdzie nie puściłem mimo tego że był okres kiedy chelsea chciała mi go podkupić za 70 mln ale ja się już nie zgodziłem
dopiero potem zobaczyłem w talentach a.silve
w fm 2005 też był dobry
razem z lechem wygrałem dzięki niemu lige mistrzów

Post pomocny

 Seju Wybitny Literat

Postów: 3897
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.07.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.10.2006 15:53    #17
@ powrót

Jeżeli chcesz pisać takie rzeczy, to wejdź
tutaj.

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.