Football Manager 2006 po polsku

 KibolekLP Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Skąd: Środa Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2019, 12:09    #1
Witam! I zarazem mam małe pytanie.. Chciałbym wrócić do właśnie tej serii FM 06, na którym można powiedzieć,że się "wychowałem" i w sumie najbardziej mi się ta seria podobała. Oczywiście grałem przed tym w jakiegoś CM'a,ale ledwo ledwo sięgam do tamtych czasów pamięcią. Da się gdzieś kupić,albo ściągnąć Football Managera 2006 ? Bardzo by mi na tym zależało! Posiadam jeszcze pudełko do tej gry,ale z dodatkową płytą tylko,a płytki z grą nie posiadam. Cholera wie,gdzie ją "przechlałem",dlatego chciałbym ściągnąć,by znów zagrać w jak moim zdaniem najlepszego Managera! Ktoś coś wie,na ten temat? Może znajdą się inni,co z chęcią by sobie pograli w tę serię. Oczywiście zależy mi na pełnej polskiej wersji językowej.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.01.2019, 12:14

TO MY! LECH POZNAŃ TO MY,TO MY! LECH POZNAŃ TO MY...

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
1
22.01.2019 17:33    #2
Jedyny legalny sposób to odkupienie polskiego egzemplarza. Gra od dawna nie znajduje się w dystrybucji.
twitter.com/Ceyvol

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
1
22.01.2019 18:14    #3
Ja posiadam bodajże drugi egzemplarz kupiony kiedyś,w sumie nie wiem po co ( nie pamiętam nawet ) leży sobie w szufladzie.Chętnie bym odsprzedał.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 KibolekLP Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Skąd: Środa Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2019 12:07    #4
Ok. Dziękuje za odpowiedź panowie. Gallacher,spodziewaj się wiadomości prywatnej ode mnie.
TO MY! LECH POZNAŃ TO MY,TO MY! LECH POZNAŃ TO MY...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.