Problem z wczytaniem bazy danych do edytora

 RatajWiry Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2019
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2019, 11:58    Pytanie
Cześć,
mam problem z załadowaniem bazy danych do edytora. Po wybraniu opcji PLIK->WCZYTAJ BAZĘ DANYCH, baza niby się ładuje, ale nie mam żadnej opcji zmienia czegokolwiek. W całej bazie danych nie znajduje żadnej pozycji do zmienienia (Kluby, Miasta, Rozgrywki itp.). W folderze "editor data" mam tylko plik config.xlm.
Natomiast po wybraniu opcji IMPORTUJ i wybraniu powyższego pliku config.xlm. pojawia się komunikat "Ostatnim razem ten plik został zapisany ze starszej bazy danych. Część zmian w bazie danych i niestandardowych rozgrywkach może nie działać w nowej bazie danych".

Jakieś pomysły? :)

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2019 22:04    #1
Ten config to ze dwie linijki tekstu, zapomnij o nim. Baza danych jest pobierana z folderu z grą. Ale jeśli byłaby uszkodzona czy cokolwiek w tym stylu, to edytor powinien wypluć error i wyłączyć się na dzień dobry.

Rozumiem, że używasz filtrowania wyszukiwarki, by znaleźć coś w bazie danych? :P "Dodaj warunek", "zostosuj filtr" i te sprawy ;)

Jeśli nie w tym rzecz, to sugeruję odinstalować wszystko i zainstalować jeszcze raz, w kolejności 1. Gra, 2. Edytor. Odwrotna kolejność czasem powoduje problemy (ale raczej takie, jak opisałem wyżej).

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.01.2019 o godz. 22:06

twitter.com/Ceyvol

 RatajWiry Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2019
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2019 18:15    #2
Dobra, dobra nie mądruj się. Oczywiście, że nie użyłem filtra :D
Dzięki za pomoc!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.