Ciągłe crashe save'a.

 Crasher001 Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.01.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2018, 02:18    Pytanie
Witam. Ostatnio mam ciągłe problemy z zapisami gry. Mianowicie, co zacznę nową karierę to przy następnym uruchomieniu komputera save jest do wyrzucenia. Nie mam żadnych dodatków/skórek/lig, nic wgranego poza plikami graficznymi. Nie wiem skąd ten problem, mam go pierwszy raz a gram już kilka dobrych lat w FM'a. Oczywiście, zwykłe crashe podczas grania się zdarzały, ale to nie to samo. Gdy uruchamiam grę to widzę już mój plik z karierą, na którym brakuje herbu klubowego i wiem, że save jest zepsuty. Oczywiście zapisuję w trzech plikach, jednak nic to nie daje. Kiedy usunę pierwszy plik i pogram na drugim, przy następnym uruchomieniu komputera będzie powtórka. Jest to uciążliwe, ponieważ grałem dwie kariery w normalny sposób a teraz mam problem. Co zacznę i poukładam sobie wszystko, a to zajmuje trochę czasu, to nawet nie zdążę na drugi dzień wystartować z ligą, bo już muszę tracić chęć na grę. Nie mam pojęcia co może być przyczyną, poprzednia kariera działała normalnie, wszedłem na nią ostatnio i nic się nie dzieje. Mam tak najprawdopodobniej tylko z tą ostatnio zapisaną rozgrywką. Proszę o jakąś pomoc.

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2018 08:03    #10
Gallacher - nie odpowiem Ci dlaczego tak się dzieję, bo tego nie wiem, ale miałem taki sam problem z bodajże 14.

Po prostu FM reagował bardziej na zmiany temperatury, niż jakiekolwiek inne gry. Sprawdź, co Ci szkodzi, zajmie CI to z 10 minut, może uratować Ci procek lub grafikę od usmażenia się, a tak, to nałożysz pastę termoprzewodącą i powinno wszystko śmigać.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2018 15:06    #11
@shrek
Z tego co pamiętam kiedyś to odpaliłem 13 na moim laptopie i były też jakieś problemy z grafiką tzw.artefakty,potem zacząłem grać w inne edycję i problemu nie było.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2018 15:33    #12
Poza tym artefakty jestem wstanie znieść,bo włącze tryb 2D i będzie wszystko ok,ale nie znoszę tego że gra w różnych miesiącach wybija do pulpitu i pokazuję się czarny ekran i błąd i to nie jest crash bo nie pokazuję nawet folderu crush dumps.KOmputer był testowany programami producenta Lenovo do diagnostyki oraz był testowany programami pokroju 3D Mark( o ile to wiarygodne ) to tak samo jest z innymi grami - brak jakichkolwiek problemów.Być może system jest zasyfiony bo ma już rok,chociaż stabilność plików i struktur systemu jest w porządku.Jeśli takie cyrki występują na oryginalnym systemie,z oryginalną grą,to chyba pozostaję kupić nowego laptopa i przenieść się na Win 10 zresztą i tak planuję emigrację na nowego laptopa i system po świętach.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.