Facepack Polacy 18/19 FM19 by Tyskie

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
1
18.11.2018, 09:25    #1
Witam , daje Wam możliwość pobrania mojego autorskiego dodatku , który na celu ma dodanie zdjęć polskim piłkarzom , którzy nie posiadają jej w grze .
Na facepack składa się 64 zdjęć.
Wiem , że są inne gotowe paczki do pobrania ale mi zależało na tym aby zdjęcia były jak najbardziej aktualne ze stanem rzeczywistym a megapaczki , czasami mają b.stare zdjęcia nie oddające rzeczywistości i wyglądu danego zawodnika . Przykładowo: Błaszczykowski z wyglądem jak miał 27 lat psuje mi troche imersje :).
Niema tu za wiele tych zdjęć ale robiłem je dla siebie i nie miałem zamiaru ich publikować ale w sumie , może ktoś też chce mieć aktualne zdjęcia Polaków , także śmiało można pobierać .

Naturalnie wystarczy wkleić folder z twarzami do :

"Moje dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2019/graphics
*Po włączeniu gry należy wyłączyć „buforowanie skórki”, zaznaczyć „odśwież skórkę po zatwierdzeniu zmian”, a następnie kliknąć „zatwierdź”.*

W tej paczce są obecni reprezentanci , byli jak i aspirujący do bycia w niej jak i Polacy grający za granicą.

LINK : https://files(...)skie-rar

SKAN ANTYWIRUSOWY : https://www.virus(...)2529464/

 marrtac Wiceminister Kultury

Postów: 363
Grupa: Moderator
Dołączyła: 10.07.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2018 17:44    #2
Twierdzisz, że sam wycinałeś te twarze? I że ni am ich gdzie indziej w żadnym megapacku?
Błaszczykowski jest tu.
https://sorti(...)teampack
Podobnie jak reszta z nich w większości wycięta przeze mnie.
https://sorti(...)pack-107
https://sorti(...)pack-105

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2018 17:55    #3
Gdzie ja napisalem ze sam je wycinałem ?

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2018 17:56    #4
[quote]mojego autorskiego dodatku[/quote]
twitter.com/Ceyvol

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2018 18:02    #5
Napisane to w takim sensie , że paczke zrobiłem sam i config i nie jest to skądś pobrane i wrzucone przezemnie na inny hosting etc.
Niema takowych zdjęć w zadnym megapacku dostepnej na stronie cmrev.com
Proszę nie dopowiadać sobie słów , które nie padły .

 marrtac Wiceminister Kultury

Postów: 363
Grupa: Moderator
Dołączyła: 10.07.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2018 18:02    #6
[quote="Tysqie24"]robiłem je dla siebie[/quote]

 marrtac Wiceminister Kultury

Postów: 363
Grupa: Moderator
Dołączyła: 10.07.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2018 18:10    #7
[quote="Tysqie24"]Napisane to w takim sensie , że paczke zrobiłem sam i config i nie jest to skądś pobrane i wrzucone przezemnie na inny hosting etc.
Niema takowych zdjęć w zadnym megapacku dostepnej na stronie cmrev.com
Proszę nie dopowiadać sobie słów , które nie padły .[/quote]
Ale zgody autorów na opublikowanie ich gdziekolwiek nie miałeś.

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2018 18:13    #8
I jeżeli te dodatki , które Pan moderator wrzucił byłyby łatwo dostępne na tym forum albo chociażby na tamtym ,z którego jest link to bym się nie bawił w swoje paczki tylko bym pobrał i nie marnował bym czasu zeby config zrobic , bo znaleźć je pośrednio to nie wiem czy wogole jest taka opcja bo odrazu przerzuca na 10GB plik z all zdjęciami.

Jak naprawde urazilem dume Pana moderatora czymś co nie miało miejsca i czymś co nie zostało powiedziane niech mi wlepi warna czy bana , usunie temat i po problemie.

EDIT: To już nie wiem za co mam się uderzyć w pierś ? Za to , ze "twierdze" ze to ja wszystkie zdjęcia wyszukałem i wycinałem czy to , ze złamałem prawa autorskie ?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.11.2018 o godz. 18:16

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2018 18:22    #9
Za to, że w sieci panuje pewna umowa społeczna, do której się nie dostosowałeś. Autorami dodatków graficznych do FM-a są osoby, które same je wycięły. Na własny użytek możesz kompletować co ci się podoba, ale gdy chcesz się coś takiego udostępnić, musisz zapytać autorów oryginałów o zgodę i po jej uzyskaniu najlepiej kulturalnie ich podpisać. W przeciwnym razie to co robisz jest w złym smaku.

PS. Rozmawiasz z Panią Moderator :)
twitter.com/Ceyvol

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
1
18.11.2018 18:27    #10
Można w sumie stwierdzić , że doszło do kradzieży tych 64 zdjęć gdyż opublikowałem ich na hostingu innym niż autorzy a jak widać za pełny dostęp do pakietów graficznych można u nich zapłacić aby mieć 100% szybkosci pobierania tych 10GB paczek , bo małe paczki , których osobiscie szukalem są tak skrzętnie ukryte , ze az nie do znalezienia dla typowego kowalskiego . No nic , usunelem z hostingu plik , przepraszam , ze narazilem autorów zdjęć na strate finansową a Panią moderator gorąco pozdrawiam i życze udanego wieczoru.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.11.2018 o godz. 18:29

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.