Problem z sortowaniem

 Majacze Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2010
Skąd: Strzegom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2018, 21:30    Pytanie
Witam,
mam problem z sortowaniem w FM 2018 na ekranie składu. Piłkarze są posortowani według nazwisk zawsze gdy chce ich posortować np. według pozycji wszystko jest ok do momentu aż nie wejdę w inne okno gry a potem powrócę. Zawsze są od nowa posortowani według nazwisk, wcześniej (jakiś miesiąc temu) gdy grałem sortowanie zawsze pozostawało. Czy coś przez przypadek włączyłem? Czy jest to po prostu bug? Zna ktoś odpowiedź

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2018 23:42    #1
Brzmi jak jakiś problem z cache, spróbuj pobawić się opcją buforowania skórki w ustawieniach interfejsu.

Użytkownik uznał post za pomocny

twitter.com/Ceyvol

 Majacze Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2010
Skąd: Strzegom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2018 01:06    #2
Bawiłem sie opcjami interfejsu jednak nic nie pomagało, ALE jak dałem po raz enty "przywróć domyślne" (chociaż wcześniej ustawiałem wszystko jak na starcie i dawałem "przywróć domyślne";) wszystko wróciło do normy.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.