Zbugowana grafika

 cornholio Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.03.2018
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2018, 14:24    Pytanie
Siema, niedawno "popsuła" mi się grafika, mianowicie wiadomości w skrzynce zamiast niebieskiego nagłówka mają niebieskie piksele, w interfejsie meczowym, komunikat o zmianie, bądź porada meczowa freezują się, i nie widać paska przewijania, oczywiście kiedy jest kolejna zmiana, to komunikat też się zmienia, ale po prostu nie znika. Próbowałem zmieniać rozdzielczość, wielkość interfejsu, na wszelki wypadek sprawdzałem spójność plików ale nic nie wyszło, miał ktoś może podobny problem, lub wie jak go rozwiązać? Dzięki z góry ;)
https://imgur.com/a/zqEKsbi

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 16.09.2018, 14:25

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2018 14:26    #1
Wgrywałeś jakieś skiny, mody do interfejsu? Sprawdzałeś aktualność sterowników?
twitter.com/Ceyvol

 cornholio Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.03.2018
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2018 14:36    #2
Z tego co widzę to sterowniki mam aktualne, co do skinów to mam tylko Instant Result, ale działał mi dobrze, może to w czymś pomoże ale łączyłem się z drugim lapkiem zdalnie i po tym jakby się skopało.

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2018 14:39    #3
Proponuje sprawdzić temperaturę karty graficznej i/lub procesora. W którymś z poprzednich FM, zaczęło się od takich artefaktów, winna okazała się karta graficzna - trzeba było wymienić pastę termoprzewodzącą.

 cornholio Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.03.2018
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2018 15:11    #4
Procesor i grafika w okolicach 55°C.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2018 15:27    #5
Rdzeń wytrzymuje bardzo duże temperatury, a obecne karty nie są takie "papierowe". Jak ma się zepsuć, to się zepsuje i tyle w tej kwestii.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2018 18:57    #6
@Cornhillo
A jaką powinna mieć? Sprawdź w opisie swojej karty graficznej, oszukaj u wujka googla.

@Gallacher
Zgadzam się, ale akurat FM jako pierwszy reaguje na coś, co nie działa dobrze. Może być tak, że temperatura wzrosła o kilka stopni, a wraz ze wzrostem jeszcze kilkunastu stopni, zaczną się pojawiać inne artefakty. Mimo wszystko karta graficzna będzie działać, bo ma za zadanie takie temperatury wytrzymywać.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2018 21:32    #7
@Shrek
Artefakty mogą się pojawiać nawet podczas pracy na systemie w postaci kropek jak wypalone piksele i jeszcze nigdy nie doświadczyłem problemów jeśli chodzi o FM,przy Pro Evolution Soccer jak najbardziej.Sprawdzić kartę czy pasta jest nowa i markowa która zbiję temperaturę inaczej wymiana karty w zależności czy laptop ma wbudowaną kartę inaczej kłania się nowy laptop ewentualnie serwis specjalistyczny z wymianą karty która jest wlutowana.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.