FM18 możliwość wcześniejszego przyjścia zawodnika

 juventino Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.12.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.09.2018, 10:34    #1
Witam,
Zastanawia mnie dlaczego nie ma nigdzie opcji zaproponowania klubowi wcześniejszego przyjścia zawodnika, który przyjdzie do mnie z końcem jego obecnego kontraktu.
To jest jakiś błąd w grze, czy tak po prostu jest?
Natomiast w drugą stronę taka opcja jest. Jeśli inny klub podpisze kontrakt z moim zawodnikiem, któremu kończy się kontakt, mogę zaproponować wcześniejszy transfer.

 shaqoore Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2018 13:09    #2
Jeśli mówimy o ostatniej wersji czyli FM 2018 to jest taka opcja. Po zaakceptowaniu oferty przez zawodnika, kiedy znów będziesz rozwijał opcje przy jego profilu pojawi się opcja KUP TERAZ. Możesz dopłacić jakąś kwotę żeby przyspieszyć jego przejście. Niestety kwoty nie da się negocjować i czasem jest bardzo duża. Jednak w większości przypadków spokojnie da się przyspieszyć przejście.

 juventino Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.12.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2018 22:15    #3
No właśnie nie mam takiej opcji. Czyli to musi być jakiś bug u mnie :(

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.