Amator ma problem

 Manderio Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.08.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.08.2018, 06:48    Pytanie
Siemanko.
Od FM'a odbijalem się już kilka razy; zawsze przez to samo.
Jestem zwolennikiem, rozpoczynania rozgrywki jako bezrobotny, ponieważ gra od początku wielkim klubem mnie nie kręci.
Przeczytalem już 352 poradniki i staram się do nich stosować, jednak wszystko kończy się dokładnie tak samo jak przy moim pierwszym podejściu do gry.
Chodzi o to, że z meczu na mecz moja drużyna gra coraz słabiej. Pierwszy mecz sparingowy wygrywam pewnie 2:0 lub 3:0, drugi już remisuje, a wszystkie inne, bez względu na rywala dostaje oklep. Nie wspomnę o meczach ligowych, które to przegrywam przynajmniej 3:0.
Człowiek się stara, kombinuje zmienia ustawienia, sklady, analizuje przeciwnika, siedzi dwie godziny jak baran, a wynik w plecy.
Co zrobić żeby znów nie odbić się od FM'a, nie chodzi mi o ciągłe wgrywanie, chodzi mi o to żeby mój zespół tak bardzo nie wąchał d**y i robił progres zamiast regresu.

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
1
29.08.2018 08:06    #1
Dlaczego kluby na początku rozgrywki w FM nie mają trenerów?
Bo w momencie wydawania bazy danych (czyli gdzieś początek września), z powodu słabych wyników, tych trenerów faktycznie nie miały. Czyli są to kluby, które albo są słabe (bo jak można zwalniać trenera niemalże na początku rozgrywek), albo trener poszedł do innego, silniejszego klubu.

Co do spotkań - musisz ustawić taktykę - to co będzie dobre dla Realu Madryt, nie koniecznie musi sprawdzić się w LKS Borowa Wieś. I to co daje radę w Borowej Wsi, nie musi zadziałać w Madrycie. Jakkolwiek jest to czasochłonne polecam oglądanie całych spotkań. Tam widać, co konkretnie nie działa - chcesz grać długie piłki na szybkiego zawodnika, lecz nie przechodzą przez obrońców, a może masz trzech zawodników obok siebie w środku pola jak rozgrywasz, a może masz zbyt wysoko ustawioną linię obrony, a może zawodnik, który ma u Ciebie rozgrywać, traci za dużo piłek? Dużo jest tego a może, dlatego powinieneś zobaczyć co jest problem, a później poszukać rozwiązania. W razie czego służę pomocą.

 Manderio Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.08.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.08.2018 10:17    #2
Właśnie w tym rzecz. Oglądam spotkania, widzę co jest nie tak, stosuje poprawki, czytam poradniki i niby już wszystko mam ogarnięte, jednak w kolejnym meczu jest jeszcze gorzej, a raczej przeciwnik w ogóle nie daje mi dojść do głosu.
Rozpoczne grę jeszcze raz, z wielkim zapasem cierpliwości i będę się starał coś ugrać.

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.08.2018 15:45    #3
Jakie poradniki czytasz?

 Manderio Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.08.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.08.2018 12:36    #4
Oj różne. Poradniki dla początkujących, taktyczne, jak prowadzić małe kluby...

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.08.2018 14:47    #5
A możesz wrzucić jakiś link do nich, tutaj lub mi na priv.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.