Football Manager 2017 17.3.2f970983 (update) has stopped working

 themck02 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2018
Skąd: Otwock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2018, 19:40    Pytanie
Cześć!
Od wczoraj mam spory problem...
W momencie w którym chcę przejść do meczu, gra się wyłącza i pokazuje się komunikat: :"Football Manager 2017 17.3.2f970983 (update) przestał działać"


Proszę o pomoc! Bo jak ja wytrzymam bez mojego fm'a? :(


Dodam, że wszystkie pliki są spójne (sprawdzałem), próbowałem wziąć urlop na ten dzień, ale to nie daje totalnie nic...

 pooh77 Partyzant

Postów: 81
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2009
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2018 23:20    #1
Aktualizacja systemu, sterowników, DX? Może jakieś dodatki wgrywałeś i od tego czasu jest błąd?

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2018 02:37    #2
Windows update, .net framework, vcredist próbowałeś pobrać?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.