Turniej - Reprezentacje

 wojtek78555 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.07.2018, 22:32    Pytanie
Witam serdecznie !

Mam pytanie związane z reprezentacjami niezrzeszonymi. Robię turniej w edytorze z reprezentacjami niezrzeszonymi. Dodałem do rozgrywek reprezentacje niezrzeszone które są już FMie oraz zamieniłem nazwy reprezentacji które już dawno nie istnieją np.RFN na Watykan. Problem w tym że co bym nie zrobił to żadną reprezentacją nie zagram bo nie wyświetla mi ekranie wyboru reprezentacji. Czy można coś zrobić żeby zagrać sobie takim np. Zanzibarem ? Na pewno ma ktoś z was większą wiedzę na ten temat więc liczę że ktoś mi pomoże.

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.07.2018 12:17    #1
Aby zagrać daną reprezentacją (czyli móc ją poprowadzić) gra musi także utworzyć odpowiednią ilość piłkarzy, którzy ten kraj mogli by reprezentować.

Użytkownik uznał post za pomocny

 wojtek78555 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.07.2018 14:17    #2
Okej w takim razie spróbuje stworzyć dla każdego kraju bazę zawodników. Będzie trochę roboty ale dam radę Spoko

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.