Zgłoszenie piłkarza do rozgrywek w czasie sezonu

 romanojur Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.03.2009
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.06.2018, 18:56    Pytanie
Część, mam pytanie czy można a jeżeli tak to jak zgłosić piłkarza do rozgrywek w czasie sezonu? Gram w Ekstraklasie GKS Tychy i w październiku jeden z moich zawodników zerwał więzadła. Kontuzja wykluczyła go z gry na 10 miesięcy, sprowadziłem jego nastepce, ale nie mogłem go od razu zgłosić do gry (wyszarzone pola wyboru) tylko musiałem poczekać do lutego do okienka transferowego. Czy jest jakieś rozwiązanie?

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2018 06:47    #1
Jezeli w zasadach ligi nie ma napisane , ze mozna zglaszac pilkarzy z wolnego transferu po za okresem okna transferowego to niestety nic sie z tym nie zrobi.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.