Funkcje w ataku/obronie itd.

 cornholio Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.03.2018
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
-1
19.06.2018, 23:31    #1
Siemka, mimo że gram w FM'a drugi rok- dla niektórych może być to mało, dla mnie bynajmniej wystarczyło to by w miarę ogarnąć grę. Nie zrozumiałem jednak jednej kwestii (może podstawowej), jaką są funkcje np.: "5-6 funkcji w obronie wskazane w systemie gry z kontrataku". Więc jeżeli ktoś chciałby mi wyjaśnić o co dokładnie chodzi z tymi funkcjami to byłbym mu wdzięczny.
Z góry dzięki ;)

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.06.2018 12:25    #2
Jeżeli dobrze zrozumiałem to chodzi Ci o role, jaką każdy zawodnik może pełnić.

Czyli cofnięty rozgrywający może mieć rolę fukncję obrony lub wsparcie, zaś środkowy pomocnik obrony, wpsarcia i ataku.

Taka funkcja w danej roli, jest to informacja dla gry, w jaki sposób ma się zachowywać dany gracz, podczas rozgrywania meczu (a konkretniej, jak ma wyglądać jego poruszanie się względem silnika meczowego). Czyli cofnięty rozgrywający będzie się błąkał w granicach połowy ( przy funkcji obrona), lub 30- 40 metrów od bramki i szukał szans na prostopadłe podanie. NIe będzie wchodził w pole karne, nie będzie szukał strzałów. Inaczej niż np wysunięty rozgrywający.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.