Aktualizacja Sortitoutsi Live Data Update

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.06.2018, 16:53    Pytanie
Witam , gram na w/w w tytule aktualizacji . Chciałem zacząć Wisłą Kraków ale tak samo w wersji dla 18 jak 17 w tej aktualizacji Arek Głowacki nie jest dyrektorem w Białej Gwieździe. Gdzie chociażby Michał Żewłakow w Zagłębiu już jest więc widac , że tworcy tych dodatkow dbaja o "prawie xD" kazdy szczegol . Probowalem sam dodac Arka jako dyrektora ale niestety pliku , ktory aktualizuje baze danych w grze , nie da sie edytowac oficjalnym edytorem do gry . Jest moze jakis sposob aby to wykonac ?

 szczepek Młody aktywista

Postów: 433
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
-1
19.06.2018 17:59    #1
Jak sam zauważyłeś, jest to "live" czyli pobierz update jutro chociażby i będziesz miał aktualizację zapewne

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.06.2018 07:19    #2
No i co mi po aktualizacji ? Decyzja zarzadu 18 czerwca Maciej Stolarczyk zostal trenerem Wisly a Arek Glowacki dyrektorem. Po pobraniu ich aktualizacji Maciek jest na stanowisku trenera ale Arka nie ma . Wiec wątpie , żeby to "naprawili" dlatego zapytalem czy jest mozliwosc samodzielnego tego zrobienia na tym pliku

 Evix Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2013
Skąd: Wodzisław Śląski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.06.2018 11:33    #3
A po co ci on na stanowisku jak będzie zapewne biedny pod względem umiejętności i nadawał się tylko do zwolnienia:>

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.06.2018 11:33    #4
Pobrałem ową aktualizację i jest tak jak mówisz - Stolarczyk jest menedżerem, Arka nie ma w bazie. Co można zrobić z tym fantem? 1. Dalej rzucać się na naszym forum jacy to użytkownicy Sortitoutsi są niekompetentni 2. Założyć u nich wątek z sugestią dodania Głowackiego jako dyrektora sportowego Wisły i podanie stosownego źródła. Wybór należy do Ciebie.
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
1
20.06.2018 15:30    #5
[quote="Evix"]A po co ci on na stanowisku jak będzie zapewne biedny pod względem umiejętności i nadawał się tylko do zwolnienia:>[/quote]

Zawsze gram bez dyrektora ds.sportowych ale Arka Głowackiego bardzo lubie i szanuje i chcialbym go miec poprostu dla samego posiadania :)

I nie rzucam sie na twórców i nigdzie nie napisalem o nich takich rzeczy jakie insynuujesz , mam do nich ogromny szacunek za prace jaka musieli wlozyc w ten projekt , poprostu pytałem sie cyz jest mozliwosc samemu to ogarnac, ale jak na ich forum mozna gdzies zalozyc watek w tej sprawie to tez tak zrobie. Pozdrawiam

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.