wyrzucenia z gry i przyspieszenie jej.

 manau Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.05.2018, 20:33    Pytanie
Witam panie panowie mam takie dwa pytania związane z organizacją gry.

1. Czy po kupnie dysku tego szybszego SSD i zainstalowaniu gry na tym dysku. Czy proces przetwarzania gry mi przyspieszy? ładowanie się meczy itd.

2. Raz na XX dni w FM 2017 mam błąd który mnie wywala do pulpitu (xx dni oznacza prawdziwe dni życia nie z gry ) miałem coś podobnego w fm2012 i nie wiem czemu to tak wygląda może nie odpowiedni system? albo sterownik przez to nauczyłem się tę grę zapisywać ZAWSZE przed meczem. Szczerze to miałbym ochotę pozbyć się tej "traumy" i zapisywać rzadziej :)

Pozdrawiam życzę miłego wieczora/dnia

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.05.2018 22:57    #1
1. Przyspieszy ci proces tworzenia nowej gry, zapisywania i wczytywania save'ów, ale nie w jakimś kolosalnym stopniu. Dysk SSD ma olbrzymie zalety, ale FM jest ich marginalnym beneficjentem.

2. Nie wiedząc jaki to błąd i w jakim momencie się pojawia, trudno cokolwiek poradzić.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.05.2018 o godz. 22:57

twitter.com/Ceyvol

 manau Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.05.2018 18:03    #2
Dzięki za odpisanie jak będę miał jakiś zrzut ekranu nie zapomnę to tu zapodam. Narazie mnie nie wyrzuciło.
Przygotowuję się do wyboru procesora, którym waszym zdaniem z tej dwójki http://cpu.u(...)39vs3886 procesor będzie najlepiej wychodził do FM 2017 głównie mi chodzi o te przetwarzania meczy w A klasie na dużej bazie danych.

 manau Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.05.2018 16:31    #3
Właśnie mam screan bo teraz wyskoczył mi błąd i wyrzucenie z gry więc załączam

https://cdn.d(...)/zxc.png

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.