Zdublowany zawodnik w dwóch klubach jednocześnie (Pedro Neto)

 justart Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.04.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2018, 20:19    Pytanie
Cześć!
Niestety trafił mnie pewien denerwujący problem, który z tego co zrobiłem research w Internecie nie zdarzył się tylko mnie. Mianowicie zawodnik mojego zespołu jest jednocześnie w rosterze innej drużyny.

Mowa dokładniej o Pedro Neto, który wraz z początkiem gry był wypożyczony na 2lata do Lazio z mojej Bragi i po tych 2latach miał przejść na stałe, ale wraz z końcem wypożyczenia zamiast przejść do Lazio to skończył mu się kontrakt. więc go podpisałem. Sęk w tym, że gość pozostał w rosterze Lazio i mimo, że jest u mnie w klubie, jest jednocześnie w Lazio i gra tam mecze (nie mogę z niego korzystać jeśli mam mecz w ten sam dzień co Lazio). Sytuacja jest idiotyczna, ale są z niej plusy - statystyki zaliczają się z obydwu klubów, rosną mu statsy i wartość.

Da się jakoś to rozwiązać? Gość jest wonderkidem, o którego chciałbym oprzeć swój skład, więc nie chciałbym się go pozbywać. Transfer do innego zespołu nic nie zmienia i kopia dalej zostaje w Lazio. Nawet wypożyczenie do Lazio nic nie dało, bo było po prostu dwóch Pedro Neto w składzie. Illuminati Po kliknięciu w profil kopii z Lazio przenosi do profilu mojego Pedro Neto. Wszelkie statystyki i inne też są zaliczane mojemu, więc w Lazio po prostu został duch, którego nie wiem jak się pozbyć.

PS. Nie używałem edytora, jeśli to coś zmienia

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2018 22:56    #1
Musisz ten przypadek oscreenować i zgłosić na community.sigames.com, bo brzmi to kosmicznie Psajdak
twitter.com/Ceyvol

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.