Crashe Fm18

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.04.2018, 10:18    Pytanie
Witam , pisze odnośnie frustracji do jakiej doprowadza mnie FM18. Przy 1000h w wersji 17 nie miałem bodajże ani jednego crasha , w wersji 18 kiedy postanowiłem wkoncu się na nią przesiąść przy 50 h wywaliło mnie już chyba z 10 razy. Najczęściej dzieje się to w przerwie meczu , gdzie wyskakują informacje od analityka i mam możność kliknięcia " szatni" i przejścia do rozmowy motywacyjnej.gram na Klasycznym 2D , w ustawieniach, grafika na domyślnym.
Kiedy gra się zawiesi, jest możliwość tylko ctrl alt delete i wyłączenia gry przez menedżera zadań. Naturalnie, na pasku w w/w programie jest adnotacja o tym że Fm18 ma tzw "brak odpowiedzi"
Mój pc
Intel 5 2500
Nividia GeForce 750ti
8Gm ramu
Win 7 ultimate

Dodam tylko że nigdy nie spotkałem się z taką ilością crashow jak w ostatniej odsłonie gry od SI. Jest jakiś sposób aby temu zaradzić?
Odpowiadając na pytania, to gram na pełnym ekranie 1920x1080 , skórka domyślna ciemna. Proszę gorąco o pomoc.
Przepraszam za składanie niektórych zdań ale piszę z telefonu .

Pozdrawiam

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.04.2018, 10:26

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2018 17:19    #10
[quote="kauts"]Odświeżenie bufora, wyczyszczenie gry z dodatków i opcja podana przez kolege wyżej nie pomagają. Gra nadal przestaje działać nawet na etapie tworzenia nowej gry.[/quote]

Optymalizacja wersji 18 jest mega skopana. Mnie wywala podczas rozgrywania meczu , i to najlepsze ze gram w 2D :D . Zmniejszenie prawdobodobienstwa crasha maleje gdy wszystko inne jest wylaczone ,w tym google chrome itp. Przy 17 moglem na steamie pobierac gry , jednoczesnie sluchac muzyki na YT i puscic defragmentacje dysków twardych a gra chodziło płynnie i bez zadnych crashow. W 18 wystarczy puscic muzyke na YT czy nawet z poziomu komputera przez windows media player a gra potrafi sie wysypac . Nie jest to wina specyfikacji komputera bo ten jak na standardy FMa jest bardzo dobry. Po kazdym crashu mowie sobie , ze wracam do 17stki , no ale jakos bez aktualizacji składow w europie w tym polskich lig , ktore bylyby kompatybilne z ESA18 do nizej wymienionej wersji jakos niechce mi sie bawic w edytorze . Zostaje miec nadzieje , ze moze ktos znajdzie sposob , aby mozna bylo chociaz posluchac muzyki grajac w najnowsza odslone FMa bez obawy wysypania sie gry podczas meczu :)

 siniaq1337 Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.01.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2018 20:47    #11
Ja również wróciłem do FM17 po zaledwie 30 godzinach w 18stce. Strasznie wolne przetwarzanie nawet na 5 gwiazdkach, crashdupmy, brak odpowiedzi programu podczas startu sezonu, to samo podczas klikania kontynuuj czy przejścia w dowolną zakładkę... Kiedy myślałem że już wszystko jest ok, to wywalało mnie randomowo do pulpitu bez żadnego powiadomienia. Usuwałem wszelkie dodatki, skany antywirusami, defragmentacje, ccleaner, awdcleaner, nic nie pomagało. Po włączeniu FM17 wszystko chodziło płynnie i cudownie, nawet na 2 razy większej bazie niż w 18stce. Szkoda, pieniądze w błoto, teraz długo nie kupię FMa </3

 Raskal Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2018 23:25    #12
Nie wiem jakim cudem macie takie problemy. Gram w 18 odkąd tylko wyszła i ani razu nie miałem żadnego crasha. Żadnych problemów po jakiejkolwiek aktualizacji. Mam naprawdę słaby komputer, ale takich rzeczy co tu piszecie to jak gram pół roku to nie miałem.

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.04.2018 08:46    #13
Raskal, mnie też to dziwi, ale zauważyłem, że ludzie co roku mają problemy z crashami podczas gdy na przykład u mnie jeszcze crasha nie złapałem.

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.04.2018 09:09    #14
Zmienialo sie sprzęt do grania , lata leciały , od Championshipa 01 02 po Football Managera 2018. Nigdy , ale to NIGDY nie narzekalem , nie wylewalem lez jezeli chodzi o wydajnosc gry , bo te zawssze byly stabilne . Przez tyle lat zdarzylo sie moze ostatni raz jakis crash w wersji FM14 i to tez byl jakis wyjatek . Dziwi mnie tylko jedno , jak na takim samym sprzecie wersja 15,16,17 chodzi bez zarzutow a 18 sypie sie czasami podczas meczu...
Raskal jakim cudem ? JAKBYM TO WIEDZIAL TO BYM PROBLEM ROZWIAZAL I TEMATU BY NIE BYLO. Wiesz jakie to irytujace ?

 szczepek Młody aktywista

Postów: 433
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2018 00:40    #15
Ja mam poza tym mniejsza rozdzielczość więc gram a oknie (1600x900) najczęściej crasha mam podczas szukania zawodników czasem przy przetwarzaniu dnia, a raz podczas meczu... Irytujące są te crashe zwłaszcza że FM 18 dostałem od żony pod choinkę i chciałem pograć, a 17 mnie nie przekonała :-D co tu robić...?

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.04.2018 14:36    #16
Ja definitywnie wrocilem do FM17. Średnio raz na 2-3 kolejki gra sie zawiesza . Nie wazne co robie w grze , czy wlasnie jest mecz, czy przegladam zawodnikow , czy wybieram skład. Moge przesuwac kursorem po ekranie i "na jade" na jakiegos zawodnika i gra sie potrafi wysypac . Reasumujac , gra potrafi sie zawiesic przy czymkolwiek . Szukalem u wujka google rozwiazania ale niestety nic ciekawego nie znalazlem . I to nie sa tzw 'crashe' obsypane wywalajacym nam na ryj komunikatem o tym ze wykryto blad i aplikacja zostanie zamknieta . Poprostu gra przestaje w jednym momencie reagowac i jedynie zostaje ctrl+alt+delete i zamkniecie gry bo gra " nie odpowiada " ... Jakbym jeszcze gral na PC z komunii to rozumiem ale takie rzeczy gdy na tej samej specyfikacji 17 dziala bez zarzutu ? Z ciekawosci zainstalowalem starsze wersje FMa w tym 16 i 15 i te rowniez nie wieszaja sie .

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.04.2018 o godz. 14:39

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.