Czarne ludziki,czyli g**niana gra

 as15 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.02.2018, 15:45    Pytanie
Przykro mi,ale ta gra to JEDNO WIELKIE DNO...Zazwyczaj unikam radykalnych opnii,ale dla mnie to juz za duzo.Dzis rozgrywajac mecz Bruk-Bet - Legia,ogladalem zamiast normalnej grafiki,jakies czarne ludziki na boisku i czarne trybuny!!!Dobrze ze trawa byla zielona.Nie dosc,ze sa przypadki ze zawodnicy w trakcie gry zachowuja sie,mowiac delikatnie,"nienaturalnie" (o czym pisalem jakis czas temu),to jeszcze takie cos.Gdybym wiedzial ze ta gra to taki gniot,w zyciu nie zaplacilbym tyle za nia (ba,nie dalbym nawet 10 zl gdyz nawet tyle byloby mi szkoda za takie "atrakcje";).Zeby w 2018 roku takie bledy psuly przyjemnosc z grania,to sie w glowie nie miesci.Oczywiscie nie mam po co pytac,czy da sie cos z tym zrobic,z gory wiem ze nic sie nie da,gdyz zapewne "taki urok" FM.DNO.Oddajcie kase,zlodzieje.

 Vidmocus Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2018
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2018 11:57    #20
Nie mogłem wstawić tutaj zdjęć ani linków, więc opisze tutaj bo może komuś się to jeszcze przyda. Jeżeli masz wykupiony edytor to jego ikonka znajduje się po prawej stronie ekranu. Wchodzisz w skład drużyny, naciskasz na ikonkę edytora, te dwie opcje o których mówiłem są od razu widoczne. Jeżeli jest przy nich "ptaszek" to znaczy , że musisz je odznaczyć. Jeżeli to edytor był rzeczywiście problemem to już nie powinien się pojawić ponownie. Link do zdjęć wysłałem na pw bo tutaj jest napisane , że nie mam uprawnień by wstawić link lub zdjęcie.

 as15 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2018 12:54    #21
Dzieki.Niestety to chyba nie o to chodzi,bo nie mam tych przyciskow ktore zaznaczyles.

 as15 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2018 12:16    #22
@Shrek
Laptop firmy Altec,ma 5 lat,uzywam go tylko do podstawowych czynnosci,przede wszystkim korzystam z internetu,czasem zagram w jakas gre i to w gruncie rzeczy tyle.Korzystam z baterii,ale wlasciwie ciagle jestem podlaczony do kabla,gdyz laptop szybko sie rozladowuje i moze tu jest problem ze bateria sie konczy,stad ten komunikat "battery alert"?
Wgralem ten HW Monitor i co prawda jeszcze nie gralem w FM,ale jak mam porownac dane w trakcie gry?Jesli gra sie wlaczy,to czy przeciez nie bede widzial tego programu.
Jesli chodzi o ten komunikat na czarnym tle,to jak tylko sie pojawi,zrobie zdjecie i napisze tutaj ten tekst.Czekam az sie wlasnie pojawi,poniewaz od dwoch czy trzech dni przestal sie pokazywac.Tak czasem juz wczesniej bylo,stad wiem ze na pewno znowu sie pojawi.Nie wiem,z czego to wynika ze czasem jest a innym razem nie.

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2018 13:21    #23
Załóż temat na forum SI, załącz screeny z tym jak wyglądają te felerne mecze i opisz wszystko to co napisałeś nam - polecam tylko usunąć wstawki o "gównianej grze" czy "złodziejach". Zapewniam Cię, że twórcy dużo sprawniej będą w stanie Ci pomóc, gdyż my możemy tylko ślepo zgadywać co jest przyczyną Twoich problemów...
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2018 18:06    #24
[quote]- Fixed issue where stadium/players sometimes appear black[/quote]
Może patch coś pomoże.
twitter.com/Ceyvol

 as15 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2018 21:12    #25
@Ceyvol
Skad pobrac takiego patcha?

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
1
01.03.2018 22:09    #26
...
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2018 22:20    #27
Pobiera się automatycznie, wystarczy zrestartować Steam. Zerknij na stronę główną :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.03.2018 o godz. 22:21

twitter.com/Ceyvol

 as15 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2018 20:20    #28
Jakby czlowiek nie byl cierpliwy,to odechciewa sie grac w ta gre.Dzis co prawda udalo mi sie zagrac mecz bez zadnych "atrakcji" ale za to zamiast zdjec niektorych zawodnikow sa czarne "twarze". Nie wiem co nie gra ale naprawde,nie mialem jeszcze takiej gry,w ktorej co chwila wyskakuja nowe " kwiatki".Oczywiscie wiem ze zaraz ktos mnie pouczy ze to nie wina gry,ale powtarzam,z ZADNA gra nie mialem tylu problemow co z ta.Jeszcze bym zrozumial gdyby byla jakas super grafika czy cos,ale grafika wiadomo jaka,a problemow tyle ze nawet nie chce sie juz pisac.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.