Dziwne zachowanie pilkarzy

 as15 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.02.2018, 21:33    #1
Witam,dzis w trakcie meczu mialem dziwny przypadek.Moja druzyna przeprowadzala akcje,dosrodkowanie,bramkarz lapie pilke,a moj nabiegajacy napastnik wraz z pilnujacym go rywalem z impetem wbiega do bramki,po czym staje,a wlasciwie obaj staja i stoja tak przez ok.dwadziescia sekund.W miedzyczasie bramkarz wznawia gre,pilkarze graja,a ci dwaj stoja w bramce.Pozniej z niej wybiegaja,ale to bardzo slabe,jesli w grze sa takie bledy.Chcialem zapytac,poniewaz to moj pierwszy FM,czy w tej grze takie przypadki to norma,czy moze cos trzeba ustawic/zmienic?Do tej pory rozegralem 8 meczow i wszystko bylo ok.

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2018 12:14    #2
Popatrz jak w poprzednim sezonie Arka straciła bramka w półfinale Pucharu Polski z Wigrami Suwałki. Może napastnik tez liczył na takiego farfocla, a obrońca wolał przy nim zostać by w razie czego krzyknąć bramkarzowi.

Mi się to nie zdarzyło jeszcze.

 as15 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2018 14:23    #3
Tez probowalem sobie to jakos wytlumaczyc,ale nijak nie moge.Twoja teoria moze by pasowala,ale oni obaj stoja przy siatce przodem do trybun za bramka.I lekko "podryguja" jakby sie zacieli.Czy w ogole w takiej sytuacji kiedy dwaj zawodnicy znajduja sie w bramce (w tym napastnik rywala),bramkarz nie powinien poczekac z wznowieniem gry az z niej wyjda? Jestem w stanie zrozumiec ze to nie Fifa,ze pilkarze moga poruszac sie "sztywno",itd.ale takie bledy (bo to chyba nie zadne "nietypowe" zachowanie w grze,tylko blad) dla mnie to juz przesada.

 Foxyr Partyzant

Postów: 447
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2017
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2018 15:22    #4
Musisz mieć wyjątkowe szczęście (lub pecha) bo ja na kilkadziesiąt spotkań w FM18 i pewnie około tysiąca w FM17 i jeszcze drugie tyle w FM16 czegoś takiego nigdy nie widziałem, więc raczej Ty też prędko tego znowu nie zobaczysz.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.