Problem z request code

 dmn88 Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.02.2018
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.02.2018, 14:15    Pytanie
Witam,

Od kilku dni walczę z uruchomieniem FM'A. Przy odpalaniu wyskakuje mi to okienko gdzie na górze jest kod, trzeba go skopiować i wkleić do okienka niżej. Ten sam kod wyświetla się także do skopiowania z automatycznie otwierającej się przy tym strony support page.
Problem w tym, że po skopiowaniu kodu, nie odblokowywuje mi się przycisk "koniec".
Miał ktoś z Was podobnie? Podobno to coś z antyvirem, usunąłem esetnod'a i dalej to samo :<

Pozdrawiam

 dmn88 Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.02.2018
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2018 17:06    #10
Odinstalowałem i chroma. I nadal to samo:/

 dmn88 Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.02.2018
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2018 17:45    #11
Problem rozwiązany, dzięki za wszystkie podpowiedzi. Spuavick, pomógł mi ten link do forum po niemiecku. Komuś tam pomogło zainstalowanie Adwcleaner. Wczoraj to zrobiłem, dzisiaj ruszyło! Pozdro!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.