Trening zespołowy FM17

 skarp52 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.01.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.01.2018, 13:38    Pytanie
Jak powinien wyglądać diagram kołowy dla poprawnie prowadzonego treningu ogólnego, tzn jaki powinien być procentowy rozkład poszczególnych aspektów treningu:
- na końcu okresu przygotowawczego
- w trakcie sezonu
W nowym klubie usiłowałem konsekwentnie wdrożyć nową taktykę, a nawet na nieszczęście trzy. W okresie przygotowawczym punkt ciężkości ustawiony był na kondycję, a później wyłącznie na na taktykę, aż do uzyskania wysokiego stopnia znajomości. Trwało to dosyć długo, a efekt opłakany; miejsce spadkowe i zwolnienie z klubu.
W poprzednich klubach prowadziłem zrównoważony trening zespołowy i takich wpadek nie zanotowałem. Przypuszczam więc, że źródłem nieszczęścia jest zachwianie równowagi w treningu zespołowym. Chociaż spotkałem się z zaleceniem by skupić się na treningu taktyki (i zgrania) do czasu osiągnięcia osiągnięcia maksymalnej gotowości w tym aspekcie.
Przejrzałem - może zbyt pobieżnie – forum i poradniki, ale nie znalazłem rozwiązania.
Proszę o komentarz i wsparcie.

 bjaly Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2018 17:22    #1
Są poradniki w necie bardzo ciekawe, wystarczy poszukać.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.