Edytor FM2018

 wiślak10 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.01.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2018, 08:49    Pytanie
Witam. Mam problem z edytorem. Przed rozgrywką chciałem uaktualnić skład ulubionego zespołu ale nie mogę znaleźć bazy danych w edytorze . Czy w ogóle jest możliwość ingerowania w składy istniejących drużyn czy tylko tworzyć nowe zespoły? Mam ten darmowy edytor do pobrania na steamie...bardzo proszę o pomoc...pozdrawiam

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2018 10:00    #1
Jest możliwość, wystarczy znaleźć dany klub w bazie danych (klikasz w zakładkę "kluby" i tam klikasz potem "dodaj warunek --- nazwa" i wpisujesz nazwę klubu jaki chcesz znaleźć).

Użytkownik uznał post za pomocny

 wiślak10 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.01.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2018 19:30    #2
Dziękuję :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.