Frajerskie tracenie bramek

 arekrks1 Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.07.2012
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2017, 16:47    Pytanie
Witam. Co zrobić aby w FM 18 nie tracić frajersko bramek w doliczonym czasie? Prawie zawsze jak prowadzę 1-0 tracę bramkę w doliczonym czasie jest to liga polska FM Revolution Polska Liga Update 2018 1.02. Jeszcze jako tako w 1 sezonie grając Motorem Lublin w 3 lidze na jesieni nie traciłem tak bramek ale już na wiosnę traciłem bramki po awansie do 2 ligi po 8 meczach jestem na 1 miejscu w tabeli ale znowu 2-3 razy straciłem bramki w doliczonym czasie prowadząc 1-0

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2017 17:05    #1
Sprawdź jaki poziom koncentracji mają Twoi gracze.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 arekrks1 Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.07.2012
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2017 12:15    #2
Jeden ma lepszą koncentrację drugi mniejszą czy to może być problem? Mój obrońca środkowy 18 letni ma talent i potencjał, umiejętności ale koncentrację ma właśnie słabą ale za to drugi obrońca Gieraga już ma lepszą koncentrację.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2017 12:46    #3
Zmęczenie też może dać o sobie znać.Gracze zmęczeni popełniają błędy,może na końcówki staraj się cofnąć do obrony i dać częstsze utrzymywanie piłki jeśli wygrywasz.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 arekrks1 Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.07.2012
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2017 20:46    #4
Jak ktos ma ponizej 90% kondycji to nawet do gry takiego zawodnika nie wystawiam koło 80-85 min biorę grę na czas cofniecie się do obrony i np styl defensywny no i utrzymywanie się przy piłce, a i tak często tracę bramkę chociaż ostatnio się ogarnęli trochę moi zawodnicy.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 20.12.2017 o godz. 20:47

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.