Czy jest sens to brać. Proszę o dobre słowo

 Melanzcholia Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2017, 12:03    #1
Siema menagerowe mordeczki :)
Dawno mnie tu nie było iż ostatnio miałem rozbrat z Fmem jednak coraz częściej o nim zaczynam myśleć. I pojawiła się opcja. Otóż:
Posiadam zwykły stary laptop do muzyki, filmów itd. Pojawiła mi się okazja kupić nie używany laptop za jedyne 800 zł jednak jako że jak pisałem inny posiadam to interesuje mnie tylko i wyłącznie możliwość grania na nim w FMa. Czytając specyfikację sprzętu i wymagania gry widzę że dupy to nie urywa ale ze nie wszystko w życiu wygląda tak jak na papierze chciałem dopytać was, zorientowanych ryjkow czy jest sens zakupić ten sprzęt tak a żeby w wolny dzień FM mógł umilić mi popołudnie. Mówiąc wprost czy ten lapek to udzwignie.Zamieszczam specyfikację sprzętu i proszę o poradę, pozdro.

Specyfikacja - Laptop Asus X540LA-XX004T Core i3-4005U 15,6" 4GB HDD 1TB Win10
Seria procesora
Intel Core i3
Model procesora
Intel® Core™ i3-4005U (3M Cache, 1.70 GHz)
Liczba rdzeni procesora
2-rdzeniowy, 4-wątkowy
Seria karty graficznej
Intel® HD Graphics
Model karty graficznej
Intel® HD Graphics 4400
Pamięć karty graficznej
Współdzielona
Pamięć RAM
4 GB
Technologia pamięci RAM
DDR3 SO-DIMM
Taktowanie pamięci RAM
1600 MHz
Maksymalna ilość pamięci RAM
8 GB

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2017 13:02    #2
Na zintegrowanej karcie to ja nie widzę tego zbyt dobrze, a nawet stwierdzę że będzie widział tylko poważne przycięcia zresztą nie napisałem w jakiego FM'a chcesz grać na wyżej wymienionej konfiguracji.Pamięć RAM i procesor jest ok bo ja na icore 3 i 4 GB 3DDR gram w 17 i nie narzekam chociaż na średnich detalach są przycięcia.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Melanzcholia Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2017 13:19    #3
Detale mogę mieć niskie nie przykładam do tego wagi a o wersję to wiadomo aktualna mi chodzi :)

 Voyton Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2017 13:26    #4
FM2017 na zintegrowanej karcie dawal rade. 18 mi laguje i tnie na sprzecie za 8 tysiecy.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2017 15:35    #5
FM18 inaczej wykorzystuje komponenty komputera, kładąc dużo większy nacisk na kartę graficzną niż poprzednicy - z integrą nie poszalejesz.
twitter.com/Ceyvol

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.