Pomoc z edytorem

 kcielepa Partyzant

Postów: 32
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2017, 15:23    #1
Znajdzie się jakaś dobra dusza która zrobi i prześle mi plik edytora w którym w polskich ligach zniesiony będziemy limit graczy spoza UE ? Próbowałem sam to zrobić ale nie daje rady. Z góry dziękuje

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
1
07.12.2017 16:37    #2
Wędka, nie ryba.

1. Reguły -> Dodaj reguły krajowe -> Polska -> Dodaj niższe ligi i puchary do istniejącej struktury
2. Reguły -> Konwertuj na reguły zaawansowane
3. Reguły zaawansowane -> Lotto Ekstraklasa -> Rozgrywki -> zjedź do rubryki "indeks reguł terminarza" i zapamiętaj wpisany tam numer (u Ekstraklasy to 1, u I Ligi to 2 - ale znajdź to sam, by rozumieć, skąd to się bierze)
4. Wróć do lewej rubryki i wybierz: Polska -> Przepisy meczu -> Zasady 1 (od wcześniejszego 1)
5. W Zasadach 1 zaznacz opcję "Testowani grają w meczach" (z lewej strony), po czym ją wyłącz (z prawej strony).
6. Zjedź na sam dół i zaznacz opcję "Zasady wybory składu".
7. Zrób to samo w Zasadach 2 dla I Ligi. Analogicznie kroki wykonujesz - jeśli chcesz - dla PP, SP i niższych lig, jeżeli edytujesz jakiś dodatek.
8. Zapisz plik
9. Reguły -> Testuj zasady -> Wszystkie
10. Utwórz w grze nową karierę z użyciem stworzonego pliku.
twitter.com/Ceyvol

 Masyw Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.01.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2017 12:48    #3
@Ceyvol widzę, że jesteś biegły w tym edytorze może wiesz jak zwiększyć liczbę zarejestrowanych piłkarzy w Pucharze Mistrzów. Dzięki Tobie w ligach mi się udało zmienić mam nadzieję, że teraz też

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2017 18:26    #4
Moja znajomość edytora jest owocowo-pszenna, do większości tych odpowiedzi dochodzę na bieżąco.

Puchar Mistrzów edytujesz względnie tą samą metodą, tylko zanim wykonasz powyższe punkty, musisz znaleźć go w Rozgrywkach i dodać mu jakiś kraj (np. Polska), żeby móc edytować jego reguły po konwersji na zaawansowane. Natomiast generalnie edycja rozgrywek europejskich to bolączka edytora, nie polecam się w tym grzebać.
twitter.com/Ceyvol

 Masyw Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.01.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2017 20:03    #5
Niestety podczas testów wyskakuje EPM więcej niz 1 zestaw reguł

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.