Wygrane tylko 1:0

 jimiH1967 Młody aktywista

Postów: 131
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.04.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2017, 18:07    #1
Witam,
jak w tytule - rozegrałem 12 kolejek w lidze portugalskiej (Boavista). Irytuje mnie bardzo mała liczba strzelonych bramek (dla równowagi niewiele goli tracę). Z tych 12 meczów w lidze, wygrałem 6 i wszystkie w stosunku 1:0. Nie wiem czy to jakiś bug, ale reguła ta nie dotyczyła pucharów czy meczów towarzyskich gdzie wygrywałem w wyższym stosunku (ale z rywalami z niższej klasy rozgrywkowej). Jeżeli chodzi o porażki to wyniki są już inne - 2:4, 1:3 i 1:2.
Jakieś porady, sugestie?

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2017 18:10    #2
Ale sugestię odnośnie czego? Jak więcej strzelać? Bo dawno nie widziałem, by ktoś przyszedł po poradę, bo... wygrywa :)
twitter.com/Ceyvol

 jimiH1967 Młody aktywista

Postów: 131
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.04.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2017 18:15    #3
Tak, porada jak więcej strzelać przydałaby się. :)
Choć bardziej chodziło mi o to, czy nie miał ktoś podobnej sytuacji, nie wiem czy to jest jakiś błąd w grze...

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2017 18:39    #4
Nie ma takich bugów, mogą być coś najwyżej trendy w symulacji danej wersji gry (niższe lub wyższe wyniki), ale sam przyznałeś, że występuje też sporo innych rezultatów.

Trudno coś ci poradzić, nie widząc statystyk z tych meczów, nie znając taktyki... Oddajesz dużo strzałów, mało? Grasz szybko, wolno, ofensywnie, defensywnie? Wyniki 1:0 mogą równie dobrze oznaczać, że się dobrze murujesz i kontrujesz, albo że dominujesz, ale oddajesz zbyt dużo nieprzygotowanych strzałów. Nie jesteśmy jasnowidzami :)

Plus, z doświadczenia Ci powiem, że 12 meczów to jest żadna próbka badawcza, jakiekolwiek wnioski wyciągałbym po pełnym sezonie, a na pewno już bym się nie przejmował serią jednobramkowych zwycięstw :D

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.11.2017 o godz. 18:41

twitter.com/Ceyvol

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
1
23.11.2017 19:14    #5
Mourinho, Che Simeone byliby wręcz z Ciebie dumni :)

 jimiH1967 Młody aktywista

Postów: 131
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.04.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2017 19:15    #6
W porządku, może rzeczywiście zobaczę czy ta tendencja utrzyma się po sezonie. Wtedy dam znać.
Dzięki za szybka odpowiedź.

 Ekoasome Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.11.2017
Skąd: Rymanów Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2017 21:34    #7
Witam. Trenuje Wolves, mam chyba klasyczny problem w tym FM'ie, czyli ze skutecznoscia. Z reguly sporo akcji, duzo strzałow, z celnoscia bywa roznie, ale przewaznie jest nienajgorzej, rywale zas maja ok. 2-3x mniej, nawet doszlo do sytuacji, gdzie przeciwnik mial 1 celny strzal i wygral 2:0.

Zmieniam taktyki jak skarpetki, nie rzadko z dobrym efektem, teraz po przegranej 2:0 u siebie z Ipswich, zastosowalem przeciwko Milwall ustawienie z 3ka srodkowych obroncow, jeden lewy wahadlowy i na prawej skrzydlowy pomocnik - mentalnosc DEFENSYWNA, efekt: wygrana 4:1 czyli najwieksza w sezonie. Gdzie tu logika?(to jest moje pierwsze pytanie)

Drugie pytanie: Jak przyspozyc sobie poparcie zespolu, ostatnio pierwszy raz wskoczylem na przecietny poziom poparcia, trwalo to moze ok. tygodnia/dwoch i pomimo 2 wygranych meczy w tym czasie poparcie spadlo do poziomu slabego bez uchwytnej dla mnie przyczyny...

 Spike1922 Partyzant

Postów: 69
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2017
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2017 22:44    #8
Gram RB Leipzig i po 18 kolejkach ligowych bramek strzelonych 52 :) co prawda straconych też sporo bo aż 31, a w lidze mistrzów chociażby wygrana z Juve na wyjeździe 4-1. Przykładowe wyniki: RBL-BMG 7-0, Freiburg-RBL 1-4, Leverkusen-RBL 5-1, RBL-Dortmund 5-1, S04-RBL 0-2, RBL-Mainz 5-1, Hoffenheim-RBL (puchar) 2-3 no i na sam koniec RBL-Wolfsburg 4-3 (przegrywałem już 0-3, rozstrzygające trafienie w 94 minucie :) ) bardzo dużo spotkań w których przegrywam jednym lub dwoma golami, a później wyciągamy na 4-1 :) Póki co wicelider ze stratą 3 punktów do lidera z Monachium który strzelił 16 goli mniej, choć więcej straciły tylko dwie drużyny to jakoś ten ofensywny styl mnie nie martwi bo ta kariera sprawiła mi chyba najwięcej frajdy od tylu lat ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.