Strona

FM 2018 - wrażenia

 ReqImrik Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2018 08:09    #501
Witam wszystkich,
Chciałbym znów wrócić do FM po dłuższej przerwie i stąd moje pytanie czy opłaca się kupować wersję 2018 czy pozostać przy wersji 2016? Przeglądając recenzję zauważyłem, że trochę zmienili w stosunku do 2016 tyle tylko czy warto na nią wydawać kasę?

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2018 11:11    #502
Czy opłaca się kupować nowego FMa to oczywiście kwestia indywidualna. Jeżeli szukasz kolejnej opinii internetowego randoma, mogę odesłać Cię do mojego tekstu: http://viiqu(...)m18.html z opinią wystawioną grze na jej premierę - ocena niewiele się zmieniła. Jeżeli zachowam dotychczasowy trend osiemnastka będzie prawdopodobniej drugą najdłużej ogrywaną przeze mnie edycją (po 16).

Orygianlnego FMa można kupić spokojnie za 60 zł: https://www.cdkey(...)lkeyshop a do premiery najnowszej edycji zostało jeszcze 3 miesiące, więc spokojnie można wykręcić na niej ~100 godzin kariery (zależnie ile masz wolnego czasu na granie).
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2018 17:58    #503
Czy odprawy przedmeczowe mają jakiekolwiek znaczenie?Bo wg mnie to taka kolejna zapchajdziura-drużyna się zgadza/nie zgadza,reaguje/nie reaguje i co z tego wynika?Pstro. Chyba że się mylę to mnie oświećcie

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.07.2018 19:08    #504
Pewnie prawidłowo przeprowadzone mogą w jakimś stopniu wpłynąć na znajomość taktyki albo motywację. Ale ogólnie się zgadzam, też zupełnie nie czuję wagi w tej nowości.
twitter.com/Ceyvol

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.08.2018 04:51    #505
A ja akurat odczuwam skutki, chociaż zazwyczaj negatywne - dam przykład.
Na przedmeczowej odprawie, nakazuje chłopakom grać skrzydłami, by grali na odgrywającego, jednak jeszcze w pierwszej połowie mój odgrywający schodzi z boiska, z powodu kontuzji. Zmiana całej strategii kończy się zmianą ustawienia, ale jak piłkarze wbili sobie do głowy, że mają dośrodkowywać, tak dośrodkowują, mimo, że już konkretnego zawodnika na boisku nie ma.
Sytuacja druga.

Potrzebuje mecz wygrać, dlatego proszę o odważną i ofensywną grę. I gdy w 80 minucie mam korzystny dla mnie wynik i nakazuje cofnąć do obrony, to piłkarze mają mnie troszkę w duszy i dalej starają się grać ofensywnie.

Są też plusy - na przedmeczowej odprawie, można nakazać zawodnikowi strzelanie z dystansu, a przed meczem to polecenie cofnąć i tak będzie strzelał. Przydatne zwłaszcza dla ról, które mają wyłączone strzelania z daleka (rozgrywający np). Problemem jest to, że taki zawodnik troszkę głupieje i notuje dość słabe występy (ale strzela :P).

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2018 09:41    #506
u mnie najczęściej jakakolwiek reakcja jest na taktykę.albo na zielono albo na czerwono.Reszta na szaro-wszystko ich wali.A już najlepszy tekst na odprawie "zdecydowałem dziś na taktykę Niestandardowa" :) Wyobraźcie sobie prawdziwą odprawę i miny piłkarzy jakby to usłyszeli :)

 facemob Partyzant

Postów: 97
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.03.2013
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.09.2018 11:53    #507
FM 2018 to jeden wielki BUG! Czekam na FM 19

 mulat Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.09.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.09.2018 10:34    #508
z dynamiką sa problemu z tego prawda ?

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.