minusy zawodnika

 kucol Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.10.2017, 18:43    #1
Witam
Mam do was pytanie aktualnie gram w FM15 i zastanawiam się czy można u zawodnika wyeliminowac pewne minusy o ile wytrzymałość i szybkość można porawić tak nie wiem jak poprawić aby zawodnik który ma w minusachjeśli patrzymy raport trenera t śa plusy np gwiazda większości zespołów np ekstraklasa tak w minusach mam ma pewne z utrzymaniem równej formy czy można jakoś ten minus poprawić u zawodnika albo na przykład podatność na kontuzje mam nadzieje że znajdziecie czas na odpisanie na moje pytania z góry dzięki

 bartton Partyzant

Postów: 54
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.08.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.10.2017 19:39    #2
Po pierwsze znaki interpunkcyjne, bo tekst wygląda tak: "gorylelubiąbananykonieuwielbiająsianoakotymyszy" zamiast "Goryle lubią banany. Konie uwielbiają siano, a koty myszy."

Po drugie edytor
"Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej." A. Einstein

"War. War never changes" Fallout

 kucol Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2017 18:41    #3
Przepraszam za nie czytelność tekstu, pisany na szybko bardziej niż o edytor chodzi mi o to czy można jakimś treningiem poprawic pewne minusy tak jak pytałem wyżej zawodnicy czasem mają, skłoność do nienależytego wypełniania zadań lub podatny na kontuzję, lub problemy z utrzymaniem równej formy. Czy da się to jakoś zrobić poprawić treningiem edytor dla mnie to czarna magia, a pozatym po co grać jak edytor załatwia wszystko

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2017 20:11    #4
Ukryte atrybuty typu 'stabilność formy' czy 'podatność na kontuzję' są odgórnie ustalone przez researcherów (dla realnych zawodników) i generowane w momencie tworzenia zawodnika (w przypadku newgenów). Atrybuty te pozostają niezmienne do końca kariery zawodnika i nie ma możliwości ich zmiany z poziomu gry - jedyną możliwością ich poprawy jest użycie zewnętrznych programów typu FMRTE.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.10.2017 o godz. 20:11

www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 Emilooo Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.07.2017
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2017 20:50    #5
Dementi! Stabilność formy w przypadku newgenów może ulec zmianie. Choć trzeba podkreślić, że owa zmiana jest na poziomie ~3 punktów. Oczywiście, skok stabilności formy z 6 do 8-9 punktów nie będzie przez nas zauważalny, ale zawsze lepiej aby grajek mógł grać te 9 meczy na 100% swojego CA aniżeli 6 ;)

 kucol Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2017 18:59    #6
Dzięki za odpowiedzi szkoda,że nie można pracować nad mentalnością zawodnika, i poprawiać takich właśnie minusów nie mówie o wszystkich ale niektóre np z wiekiem zawodnika lub większym doświadczeniem powinny znikać

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.