szukam taktyki do mojej Valencii

 rogus1995 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.10.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.10.2017, 16:51    Pytanie
Witam otóż gram Valenciia składem:DiegoAlves-Gayaga-Mangala-Abdurage-Consado?-Telimens(kupiłem go)-Parejro-Nani ogólnie mam bardzo dobrych piłkarzy tak uważam zmieniam ustawienia żeby jakoś to szło bo bym chyba zleciał z ligi mam taktykę u siebie gram o tym ustawieniem nazywa się Golazo i znajdziemy to w taktykach wąsko ,powolne rozgrywanie piłki


może być szukam czegoś na wyjazd żeby zagrać kontratakiem ale nie wiem jak to ustawić z góry dziękuje za porady


Nie mogłem linka wstawić taktyka ofensywna nazywa się golanzo w zakładce taktyki

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.10.2017, 16:52

 matias82 Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
-1
25.07.2018 13:03    #1
Jak widzisz każdy ma wy*ebane,żeby komuś pomóc.

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2018 17:29    #2
@Matias82 nie prawda, nie każdy.

Jak wiem jak pomóc, to staram się pomagać.

Tu mam tylko informacje z jakich zawodników składa się podstawowy skład, ale nie wiem jakie mają atrybuty, jak chce grać gracz. Ciężko jest pomóc, gdy niewie się za bardzo co dolega.

Druga sprawa kwestia taktyki - można napisać co zrobić, ale sprawa może się rypnąć w przypadku kontuzji jednego, czy drugiego gracza. Poza tym taktyka to nie tylko ustawienie poleceń, ale też tego co robi przeciwnik, jak zachowują się gracze, rozmów motywacyjnych itd.

 matias82 Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
-1
26.07.2018 18:45    #3
W sumie masz rację po co w to grać? Po co tracić nerwy :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.