Autozapis nie działa, FM 2017

 Jaqqman Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.09.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.09.2017, 09:22    Pytanie
Witam, mam problem z autozapisem gry, mianowicie w ustawieniach mam wlaczony autozapis, a mimo to gra sie sama nie zapisuje. Przez 2 miesiace w grze nie wykonal sie ani jeden autosave, mimo ze ustawiony mam na co tydzien, probowalem tez przestawic na autosave codziennie, co dwa tygodnie, zmieniac ilosc kopii i dalej nic. Dzieje sie tak od kiedy zaczalem nowa kariere, podczas poprzedniej rozgrywki wszystko dzialalo bez problemu.

Wiecie moze jak to naprawic? Bede wdzieczny za pomoc.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.