Bramki tracone/strzelane w FM 2017

 Burbulek Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.02.2009
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.09.2017, 19:04    Pytanie
Problem ciągnie się właściwie od 3-4 sezonów. Nie jestem w stanie ugrać więcej niż 30-35% zwycięstw w trakcie sezonu, pomimo bardzo dobrej gry i naprawdę porządnego składu. Mam napastników na 3,5-4 gwiazdki, obrońców na 4 i 3,5, pomocników 3,5-4, bramkarza na 3,5. Grając w naszej rodzimej Ekstraklasie, przy 37 spotkaniach, takich w których jestem gorszy od rywala jest może 6-7 na sezon. W pozostałych 30 meczach statystyki strzałów celnych niemal zawsze są dużo korzystniejsze dla mnie. A jednak 70% zremisowanych i przegranych meczów kończy się ze statystyką w strzałach celnych typu 8:2, 11:3, 9:2 i wynikami 1:1, 0:1, 0:2, 1:2. Od dobrych 6 okienek transferowych szukam na to sposobu. Kombinuje z taktykami, ustawieniami, piłkarzami, ich zadaniami i nic. W tym roku dopakowałem skład tak, że niemożliwym jest ciągłe tak frajerskie przegrywanie, a jednak wciąż powtarza się koszmar: rywal oddaje 3 strzały celne i strzela 2 gole, ja oddaje 10 i nie strzelam nic. Wiele z tych bramek to klasyczne szmaty bramkarza - dziurawe ręce, nieudolne zbijanie piłek (na słupek i wpada do bramki), odbijanie przed siebie wprost pod nogi rywala. Wyjście do dośrodkowania z pozostawieniem pustej bramki i minięciem się o 2 lata z piłką to już właściwie standard. Nie ma znaczenia kto stoi w bramce. W ciągu 4 lat sprawdzam już trzeciego naprawdę porządnego goalkeepera i wciąż powtarzają się te same błędy. Oczywiście bramkarze moich rywali, często słabsi lub o podobnych umiejętnościach zamieniają się w koksów nie do przejścia (bronią te 8-12 strzałów mecz w mecz). Po dwóch miesiącach gry poddałem się i piszę tutaj. Mam wrażenie, że cały czas jestem robiony dość ordynarnie w jajo. Posiadam w sobie dużą tolerancję dla różnych kuriozalnych, frajerskich zdarzeń w piłce nożnej. Ale to co się dzieje w FM 2017 to jest gruba przesada. Czy ktoś wie jak temu zaradzić? Bo mnie się prawdę mówiąc już odechciało grać w tę część FMa bo po prostu czuję frustrację i wiem, że to strata czasu. Jak dotąd, czegokolwiek nie zrobię to i tak nie działa bo tamci mają swoją złotą akcję i pozamiatane. Dodać tylko mogę, że gram drugi sezon w europejskich pucharach i przy losowaniu z 4 koszyka jestem w stanie dwa remisować z takim Zenitem, ograć Alkmaar czy Ludogorca by w lidze dostać bęcki w 6 meczach pod rząd...

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
1
21.09.2017 16:55    #20
Podsumowując - gra bramkarzy do poprawy. Stosunek głosów jakieś 5 do 3 :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.