Problem z URUCHOMIENIEM GRY

 marcinx20 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.09.2017
Skąd: Oświęcim
Poziom ostrzeżeń: 0
-1
13.09.2017, 09:46    Pytanie
Cześć, w FM17 gram od niedawna lecz od wczoraj nie mogę uruchomić gry ponieważ wyskakuje mi informacja:

Steam is currently in Offline Mode for the first launch go in Online Mode.

Select "Steam" in the upper letf corrner. "Go online..." connect to the internet and follow the instructions. Afterwards restart the games.


Gra nie działa nie mogę nic zrobić.. O co chodzi? POMOŻCIE Prosze

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.09.2017 09:48    #1
Odpowiedź tutaj jest prosta. Aby uruchomić grę musisz włączyć Steam w trybie Online.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.