Wyrzucony z LM przez FFP - czy jest ratunek?

 Bosy Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.12.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2017, 11:32    #1
W 12 sezonie gry Wisłą w FM 2015 zemściło się na mnie nieogarnięcie tematu Finansowego Fair Play - przekroczyłem limit o 15 mln i zostałem wykluczony z Ligi Mistrzów. Grę mam zasejswowaną jakieś kilka dni przed całą tragedią, 11 czerwca 2027 r. Próbowałem ratować sytuację za pomocą FMRTE, ale nic nie dają żadne manipulacje w finansach. Transfery wychodzące zrobione w popłochu też nie powodują aktualizacji przychodu i nie mam już pomysłu, co zrobić. Macie może jakiś pomysł?

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
1
18.08.2017 13:55    #2
Przełknij porażkę i tyle.Jak będziesz grzebał w grze to stracisz połowę satysfakcji z rozgrywki.Nie uda się-to trudno-ale gramy dalej i już.

 Bosy Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.12.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2017 14:51    #3
Wiem, nigdy tego nie robię, ale szkoda mi kariery. Szczególnie że z palcem w d... mógłbym kogoś sprzedać i powyrównywać , ale nie dopatrzyłem tych zasad. No nic, trudno. Jakbyście mieli jakieś pomysły, piszcie. Dzięki!

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2017 23:27    #4
FFP nalicza chyba kary za poprzedni sezon.Możesz kupować kogo i ile chcesz ale pod koniec okresu rozliczeniowego wszystko się musi zgadzać.Podejrzewam,że decyzja zapadla znacznie wcześniej niż w czerwcu więc i tak nic nie wskórasz. Pewnie z rok temu dostaleś info,że masz bana na przyszly sezon.Np jeśli w prawdziwym świecie dopatrzą się nieprawidolowości przy transferze Neymara to PSG dostanie bana na LM za rok a nie teraz

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2017 11:48    #5
No właśnie o to mi chodzi-nie grzeb w grze-trudno że boli-graj dalej.Inaczej zabawa traci sens.12 lat-pewnie że szkoda ale zobaczysz-pograsz chwilę w zmodyfikowanej grze i będzie Cię to frustrować-w końcu przerwiesz i zaczniesz od nowa.

 teekoki Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2017 14:20    #6
pozostaje ci edytor czasu rzeczywistego i dodanie kasy ktora tez spowoduje zmiejszenie zaleglosci w FFP :)

 Kucyk3101 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.12.2013
Skąd: Augustów
Poziom ostrzeżeń: 0
-1
20.08.2017 15:51    #7
Cześć mam pytanko może mi ktoś pomoże... Zamierzam rozpocząć nowa rozgrywkę ponieważ nie zapisuje mi karier wszystkich piłkarzy czy wie ktoś czy można gdzieś zaznaczyć opcję bądź jest jakiś dodatek na to

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.