Problem z facepakami

 chrostek44 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 28.07.2017
Skąd: Przasnysz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2017, 14:10    #1
Witam, mam tu mały problemik. Na nowym kompie instaluje FM'ka 17 i z automatu nie mam zdjęć np. z ligi włoskiej nikogo, z angielskiej tylko jakieś pojedyncze twarze itd. Ściągam sobie megapaka z którego korzystam od zawsze i nic nie zmienia. Loga po wrzuceniu do folderu graphic śmigają ładnie, kitsy też, trophy też, a face - ni groma. Sprawdzam nawet piłkarza czy ma tam fotę - ma, a w grze czarne tło. Strasznie mnie to drażni.. Wiecie może o co kaman, bo siedzę nad tym już kilka dni ? Miał ktoś z Was taki problem ?

 Emilooo Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.07.2017
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2017 14:43    #2
Używasz jakiegoś skina? Może rozmiar zdjęć nie pasuje do wymiarów jakie obsługuje dany skin.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2017 14:44    #3
na pewno odświeżyłeś skórkę i wrzuciłeś twarze do prawidłowego folderu?

http://i.imgur.com/iTR8HiC.jpg
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 chrostek44 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 28.07.2017
Skąd: Przasnysz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2017 15:17    #4
Skin standardowy, odświeżam, ja to robię Panowie od lat tak samo. Pierwszy raz mi to nie wchodzi jak trzeba, stąd moja irytacja i pytanie czy wiecie może o co kaman ?

 Emilooo Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.07.2017
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2017 15:30    #5
Jedyne co przychodzi mi do głowy to wywal folder face i ponownie wypakuj.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2017 17:23    #6
ewentualnie spróbowałbym jakiegoś innego facepacka, choćby jednego klubu, żeby sprawdzić czy to nie wina paczki
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.