Wyszukiwanie zawodnikow

 marjan99 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2017, 14:39    #1
Czesc , mam pytanie odnośnie wyszukiwarki zawodników.Krótko i na temat : gram sobie KSZO , juz mam dwa awanse za soba , troszkę pieniedzy mi wpadło i chciałbym poszukać sobie w różnych zakątkach świata prawdziwe perełki.Wszedłem wiec w wyszukiwarkę zawodników ( wszystkie filtry wyczyszczone ) i np ustawiam sobie zawodników z regionu Afryka - wyskoczylo mi moze z 5.Jednak postanowiłem zajrzeć jeszcze do konkretnych lig ustawiłem bodajże Ghane wchodze w kluby z najwieksza reputacja z tego kraju a tam w 4 klubach jest okolo 10 zawodnikow.Moje pytanie jest nastepujace : dlaczego Ci zawodnicy nie wyskoczyli mi w wyszukiwarce ogolnej skoro jak poszukałem na okrągło Ci zawodnicy są dostępni ? Ma to coś wspolnego ze znajomoscią swiata ? Pytam z ciekawości bo akurat takie wyszukiwanie zawodników odkąd pamietam sprawialo mi najwieksza frajdę ( słynny CM 03-04 i siedzeie z atlasem przed kompem i przeglądanie połowy świata :P ) Z góry dziękuje za odpowiedzi

 dande Partyzant

Postów: 75
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2006
Skąd: Katowice/Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2017 14:54    #2
Kwestia znajomości świata, albo masz zaznaczone "pokazuj tylko realistyczne transfery" i masz podgląd tylko pod zawodników, którzy chcieliby ewentualnie przejść do Twojego KSZO, a innych wyszukiwarka "ignoruje" :)

 marjan99 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2017 15:14    #3
Realistyczne transfery też mam odznaczone czyli to jednak musi chodzić o znajomośc swiata . W takim razie trzeba kontynuować poszukiwania na własną ręke ( jak narazie owocne bo juz dwóch zdolnych 16 latków znalazlem :D )
Dzieki za szybką odpowiedź :)

 R.Baggio Partyzant

Postów: 65
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2017
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
1
26.07.2017 16:12    #4
[quote="marjan99"]Realistyczne transfery też mam odznaczone czyli to jednak musi chodzić o znajomośc swiata . W takim razie trzeba kontynuować poszukiwania na własną ręke ( jak narazie owocne bo juz dwóch zdolnych 16 latków znalazlem :D )
Dzieki za szybką odpowiedź :)[/quote]

Jeżeli poszukujesz 16'latków (albo ogólnie mówiąc 'newgenów' ) to możesz to zrobić poprzez spojrzenie na światowe transfery:
1) klikasz kulę ziemską (prawy górny róg ekranu)
2) wybierasz świat (chyba że chcesz się ograniczyć do jakiegoś regionu)
3) wybierasz transfery
4) wybierasz 'nowi zawodnicy' (czy jakoś tak - obecnie nie mam dostępu do gry)

Ukaże Ci się lista WSZYSTKICH newgenów którzy w danym okresie (miesiącu) zostali stworzeni przez grę. Oczywiście możesz się 'cofnąć' do poprzednich miesięcy.
Niestety - liczba newgenów jest wręcz przytłaczająca, więc przekopiowanie tego do listy życzeń (gdzie będziesz nakładał filtry) trochę potrwa.

 CzajaM Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2017
Skąd: Zielona Góra
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.08.2017 21:43    #5
Polecam na tej liście newgenów zaznaczyć ptaszek przy pierwszym graczu. Następnie zjechać na sam dół listy i trzymając ctrl+shift kliknąć w ptaszek ostatniego gracza. Wtedy zaznaczy się nam cała lista.

 R.Baggio Partyzant

Postów: 65
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2017
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.08.2017 21:54    #6
[quote="CzajaM"]Polecam na tej liście newgenów zaznaczyć ptaszek przy pierwszym graczu. Następnie zjechać na sam dół listy i trzymając ctrl+shift kliknąć w ptaszek ostatniego gracza. Wtedy zaznaczy się nam cała lista.[/quote]

I pamiętać, że nie da się przekopiować (na jednym zaznaczeniu graczy) do listy więcej jak 500 graczy. Więc jak danego miesiąca masz na przykład 2'500 newgenów, to trzeba podzielić na minimum 5 'kopiowań'.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.