Wiek newgenów

 Emilooo Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.07.2017
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.07.2017, 20:42    Pytanie
Witam, to znowu ja :D

Jak niektórzy z was wiedzą, bawię się ostatnio edytorem. Wszystko dobrze śmiga, dodatek przesymulowany w edytorze, a dzisiaj postanowiłem przesymulować 2 sezony w grze, aby przekonać sie czy wszystko jest w porządku. Oczywiście w ramach symulacji wybrałem jako kraj grywalny tylko Polskę. I po tych 2 sezonach przeglądając różne zakładki, nasunęły mi się 2 pytania.
1. Przez 2 lata w całej Ekstraklapie kluby kupiły tylko 3 obcokrajowców z zagranicznych lig. Czy to normalne?
2. Podczas naboru juniorów wszyscy newgeni mają 16 lat, a tylko w Lechu 4 na 5 ma 18 lat, a w drugim sezonie też tylko Lech produkuje 18 latków tylko już w mniejszej proporcji bo 2 na 6 lub 8. I pytanie czy to też jest normalne?

Uwagi:
W edytorze tylko zmieniałem nazwy długie i krótkie zespołów oraz dodałem kilka drużyn rezerw do niższych lig, plus drobne kosmetyczne zmiany.
Wiek juniorski w kraju nie ruszany, czyli 21.
Dodatek w którym zastosowałem poprawki PLU 1.3

 Emilooo Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.07.2017
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.07.2017 23:44    #1
Sam sobie odpowiem :P Zrobiłem symulacje na czystej bazie tylko do naboru juniorów. Wnioski są takie, że Lech ponownie na 8 juniorów wyprodukował 2 18 latków, więc prawdopodobnie jest to normalne. Co do transferów, pewnie ogranicza to, że oprócz Polski nie ma żadnego innego grywalnego kraju.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2017 00:19    #2
[quote="Emilooo"]Co do transferów, pewnie ogranicza to, że oprócz Polski nie ma żadnego innego grywalnego kraju.[/quote]
100 punktów, a z tymi 18-latkami niestety nie mam pojęcia w czym rzecz.
twitter.com/Ceyvol

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2017 08:29    #3
A jaki rozmiar bazy wybrałeś? Ile tysięcy piłkarzy jest mniej więcej?
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 dande Partyzant

Postów: 75
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2006
Skąd: Katowice/Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2017 09:22    #4
Co do transferów zagranicznych zawodników.
Ja zawsze gram tylko z jedną grywalną ligą, polską i fakt w 1 sezonie, w obu okienkach - kluby ekstraklasy poza wypożyczeniami i kilkoma wolnymi transferami (Polaków) nie zrobiły ŻADNYCH transferów - poza sprzedażą zdolnych juniorów za granicę. (na pewno nie zaznaczałem opcji wyłączenia okna transferowego czy jak się ono nazywa - w Europie kluby szalały)
Ale w 2 sezonie już transfery hulają normalnie, także gotówkowe, także z zagranicznych lig (czasem szokujące in plus).

 Emilooo Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.07.2017
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2017 13:10    #5
[quote="Pucek"]A jaki rozmiar bazy wybrałeś? Ile tysięcy piłkarzy jest mniej więcej?[/quote]

Małej. Z dodatkiem ok. 11k piłkarzy, na czystej bazie ok. 5k.

Ale wydaje mi się, że już wszystko jest jasne. Kariera karierze nierówna, więc u kogoś w karierze kluby zakupiły 5 obcokrajowców, w mojej 3, a jeszcze w innej może ta liczba się zmienić. Najważniejsze, że nie jest to żaden bug lub coś w tym rodzaju.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.