Bristol Rovers - Ruszam na podbój Anglii!

 Dashe Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.07.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2017, 15:16    #1
Zacząłem nową karierę w Bristol Rovers. Idzie mi nawet dobrze, już mniej więcej połówka sezonu za mną więc zarzucę informację o tym wszystkim co się dzieje.

Na początek transferowe ruchy na rynku:

Sprowadziłem zaledwie... jednego piłkarza i kupiłem jednego.

Wykupiłem bramkarza Joe Lumleya za 450 tysięcy złotych z Q.P.R, uważam że to młody talent (21 lat, Anglik) i bardzo przyda się, choćby za sezon, dwa sprzedać go za 700-900 tysięcy złotych, na pewno się uda.
Drugim ruchem było sprowadzenie z wolnego rynku środkowego ofensywnego pomocnika - Omar Santanta. 25 letni Hiszpan, z pensją 13.000 złotych tygodniowo. 20 meczy, 6 bramek, 3 asysty, średnia ocena 6,96. Czego chcieć więcej jak na darmowego zawodnika. Gdyby nie kontuzja to może by i więcej zrobił dla drużyny.

A teraz możemy przejść do rozgrywek, no to wygląda to tak:

EFL Cup: odpadłem w drugiej rundzie po porażce z Brimingham 0-3. W pierwszej wyeliminować udało mi się Reading FC wynikiem 3-0.

Checkatrade Trophy: obecnie jestem w trzeciej rundzie grupy południowej, świetny wynik jak dla mnie, a może być jeszcze lepiej. Dzięki premiom z tych rozgrywek do kasy klubowej wpłynęło w tym sezonie +254 tysiące zł.

Puchar Anglii: Nadal jestem w grze, w trzeciej rundzie. Przychody jakie zapewniłem wynikami to aż 246 tysięcy złotych z praw do transmisji oraz 228 tysięcy złotych z premii za awans. Łącznie więc zapewniłem zysk ponad 470 tysięcy złotych.

Liga: W lidze po 22 meczach bilans jest następujący 8-3-11 (Z-R-P), a więc dorobek punktowy w liczbie 27 oczek pozwala mi obecnie zając 15 lokatę w tabeli. Nie jest źle, jednak walka o utrzymanie trwa, a miejsce "premiowane" spadkiem ma zaledwie 6 oczek mniej niż mój Bristol Rovers więc muszę zdobyć w najbliższych meczach punktów dość dużo. Niestety słaba kadra sprawia, że zawodnicy nie dają rady w lidze, dość przeciętna pomoc szczególnie... Potrzeba mi wzmocnień na najbliższy sezon, oby znalazła się na to kasa.

Przypomnę tutaj cele postawione przez zarząd na poszczególne rozgrywki:

SkyBet League 1: Dzielna obrona przed spadkiem
EFL Cup: Osiągnij fazę: 1-sza runda
Puchar Anglii: Osiągnij fazę: 2-ga runda
Checkatrade Trophy: Osiągnij fazę: Faza grupowa

Więc jak na chwilę obecną wywiązuję się ze wszystkich celów. Została tylko liga, reszta wszystko zdobyte z nawiązką nawet.

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2017 15:35    #2
Kopiuję z innego tematu -nie zauważyłem że założyłeś odrębny watek poświęcony Bristol Rovers :)
--------------------------------

Ja zrobiłem tak-wypożyczyłem:
Krystiana Bielika z Arsenalu ( O lub DP)
Kierana Dowella z Evertonu (OP)-polecam bo w Bristol na tej pozycji jest tragedia.
Tylera Robertsa z West Bromu(N)- i jest to strzał w dziesiątkę ! Każdy mecz=jego gol!
Olivera Mcburnie ze Swansea (N-potrzebny był mi ktoś do robienia zadymy pod bramką przeciwnika,jakiś defensywny napastnik/odgrywający)
Natomiast z wolnego transferu dało mi się namówić na kontrakt Jacka Redshawa (N) który ma drybling na poziomie 17 ale jakoś go póki co nie wykorzystuje-zauważyłem że często zamiast iść do przodu to...podaje do tyłu,akcja zwalnia i nic z niej nie wynika.
Aha-wszystkie ww wypożyczenia są DARMOWE!! Więc polecam podwójnie :)

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2017 15:52    #3
Kolego, mamy na tym serwisie coś takiego jak blogi: http://www.cmrev.com/manifesty.html
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 Dashe Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.07.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
2
23.07.2017 16:23    #4
Viiquem faktycznie, nie zauważyłem tego w pierwszej chwili. Dzięki, przeniosę swoją karierę tam! Pozdrawiam.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.